Page 1 of 1

Ledová soutěska(u malarových panterů)

Posted: 18:54 23. Jul 2010
by zachy
Zámrzy jsou nějaký "poloděravý". Když jsem šel hlouběji do soutěsky a prosekal si zámrz vše v pořádku. když jsem šel zpět (pomocí WSAD nikoli myši) mi postava skočila přímo do jednoho z neosekaných ledů odkud se nedá vylýzt (přitom jsem běžel směrem do díry mezi zámrzy). (při přítomnosti víc panterů je to dost nepříjemný)