Page 1 of 1
summoni
Posted: 15:17 24. Jul 2010
by černý vlk
Vím, že se to tu už několikrát řešilo, ale zkusím to vzít z jiné strany:
Síla summonů oproti NPC po úpravách je opravdu na nic. Celý systém summonů (který se mi líbí, je kreativní a zábavný) je teď naprosto zbytečný. Nejlepší summony zabije kde co (lední medvěd). Můj návrh:
1) výrazné zlepšení summonů (hlavně těch koncových - AC, redukce, AB)
2) zároveň snížení expů, když ten summon něco zabije (aby dal kouzelník vždy přednost družince před summonem)
Podle mě by byly zachovány družiny, které se po úpravách tvoří jedna báseň (ehm..) a jedna z krás hraní kouzelníka by byla zachována.
Re: summoni
Posted: 16:09 24. Jul 2010
by -darkvision-
Tak k tem Summonum jen to ze pokad s nim nekde expis tak mas tolik expu jako kdyby si expil v tříčlenné družine (nebo čtyřčlenné, myslím že tří) kucik to nekde rikal.

Re: summoni
Posted: 16:22 24. Jul 2010
by černý vlk
-darkvision- wrote:Tak k tem Summonum jen to ze pokad s nim nekde expis tak mas tolik expu jako kdyby si expil v tříčlenné družine (nebo čtyřčlenné, myslím že tří) kucik to nekde rikal.

Tím tuplem by mohli být summoni (hlavně ti vyšší) konkurence schopní NPC a tvoření družin by to neuškodilo (vždy by družina měla přednost). (jinak, se summony expit ani snad nejde, takže ne, neexpím s nimi)
Re: summoni
Posted: 17:03 24. Jul 2010
by Rejty
Plánuju kompletní předělání summonu a rozdělení původního ,,summon monster" na povolej nemrtvé, povolej zvíře, povolej elementála, atd. Jen mi pak musí Kucik dodat skripty...

Re: summoni
Posted: 17:20 24. Jul 2010
by černý vlk
Rejty wrote:Plánuju kompletní předělání summonu a rozdělení původního ,,summon monster" na povolej nemrtvé, povolej zvíře, povolej elementála, atd. Jen mi pak musí Kucik dodat skripty...

parááááda

jak taková drobnost může vytvořit desítky hodin zábavy

Už se na to těším. Bude se to srovnávat i se staty u NPC? (stylem "tak vyvolaný summon bude silný jako obr, ale zase nemůže mít tak velké AC, srovnatelnou DMG, bude používat drtivý útok" atd.) Snad to bude hezky sladěné a bude na summony spoleh i v tom boji. Chápu, že vyvážit to, bude asi těžké. Tak hodně štěstí a trpělivosti.
Re: summoni
Posted: 18:45 24. Jul 2010
by Rejty
Budu se to snažit udělat pestrý a použitelný...
Re: summoni
Posted: 18:51 24. Jul 2010
by Sobik
Plánuje se i rozumnej multi-summoning?
Představuju si možnost sesílat tolik potvor, jejichž součet CR se odvíjí od magičova levelu. Navíc i nějaký maximální počet summonů (1/4 levelu = max 10), aby nevznikaly armády jezevců, které by moc zatěžovaly server.
Je to jen návrh.

Re: summoni
Posted: 18:53 24. Jul 2010
by Rejty
Sobik wrote:Plánuje se i rozumnej multi-summoning?
Ne. Už takhle má server co dělat a nevidím žádné pozitivum v armádách summonů.
Re: summoni
Posted: 20:50 24. Jul 2010
by KaTo
..a budou se upravovat i přítelíčci (druidi/hrandy/mágové) na sílu NPC?