Istvan a ban
Posted: 19:45 25. Jul 2010
Dobry den raguji az nyni...
Mate pravdu, byl jsem casto AFK a hru jsem nechaval pustenou pri mnoho pracich doma. Kdyz byla u me pritelkyne, hodne casto jsem mel hru jen minimalizovanou a obcas otevrel okno a pohnul se, a hned znovu minimalizoval. (pritelkyne nwn opravdu nema rada) Casto jsem byl na chatu thalie, nebo koukal na filmy, jindy i resil jine veci. Obcas jsem zmizel na obed a vratil se az za pul hodky, ne-li dele.
V takovych pripadech jsem obcas kontroloval jen okno logu, vetsinou plno planych reci od hracu co v ivory posedava. Temer vzdy jsem projizdel okno logu a hledal zelene znazornene telly.
Ma postava byla vetsinou v Ivory u hospodskeho rybniku, v hidu u sloupu.
Ale me cinnosti nebyly nikdy ve stejnem casovem rozpeti (neverim, ze bych nekdy trefil na sekundu stejny interval), obcas kdyz, se casove expy nechytli, zopakoval jsem vetsinou me obdobne ukoly znovu dokola (par kroku mezi lavicky (nahodne nekam vetsinou jen kousek)-zpatky do oblasti "pitny zdroj"- /pc soul - napiti - nebo prepnuti dynamickych zbrani). Kdyz byli hraci, temer nikdy pouzito neco co by odhidlo. Sedaval jsem i na zidlicce, ale jen kdyz bylo malo hracu, tak aby me nenasli na zidlicce (nejde si sednout). Nejcasteji pouzita rec "hm" obcas prekliknuti na klavesnici na - hm4 (hned vedle enteru) obcas "gr".
Neverim, ze bych trefil nekde stejny interval, a obcas provedl vse dvakrat za sebou.
Take jsem pri tom obcas pozoroval hrace a sepisoval si o nich informace. Obcas jsem videl jak vedle "vrci" pes, v hidu jsem vetsinou nereagoval a nechaval to na jinych hracich.
Ano tohle neni idellani hra, ale neni to poruseni pravidel. Je to Vas svet (ted mluvim predevsim k Jaarovi a Rejtymu) a vasi prace si velmi cenim. Ale cekal jsem spise tell at se zacnu chovat jinak, nez ze dostanu trest, za neco co jsem neudelal.
S Rejtym jsem lehce neco prohodil na icq pres mobil v sobotu. Vim co si o me ted Rejty myslis a jsi presvedcen o mem prohresku. Ja ti rikam, saham hluboko do svedomi a s cistym stitem rikam, zadny externi program jsem nepouzival a pravidla thalie 4roky dodrzoval. Cekal jsem nejake upozorneni, at clovek neni tak casto AFK, ale ban a smazani vsech postav, ktere jsem expil jinak (bylo mnohem vic casu) jsem necekal.
Hraju online hry 9let a tohle je muj prvni "prohresek", stale jsem presvedcen, ze jsem pravidla neporusil.
Podekovani Igorovi, za pokus zjistit zdali jsem externi program pouzival.
Mate pravdu, byl jsem casto AFK a hru jsem nechaval pustenou pri mnoho pracich doma. Kdyz byla u me pritelkyne, hodne casto jsem mel hru jen minimalizovanou a obcas otevrel okno a pohnul se, a hned znovu minimalizoval. (pritelkyne nwn opravdu nema rada) Casto jsem byl na chatu thalie, nebo koukal na filmy, jindy i resil jine veci. Obcas jsem zmizel na obed a vratil se az za pul hodky, ne-li dele.
V takovych pripadech jsem obcas kontroloval jen okno logu, vetsinou plno planych reci od hracu co v ivory posedava. Temer vzdy jsem projizdel okno logu a hledal zelene znazornene telly.
Ma postava byla vetsinou v Ivory u hospodskeho rybniku, v hidu u sloupu.
Ale me cinnosti nebyly nikdy ve stejnem casovem rozpeti (neverim, ze bych nekdy trefil na sekundu stejny interval), obcas kdyz, se casove expy nechytli, zopakoval jsem vetsinou me obdobne ukoly znovu dokola (par kroku mezi lavicky (nahodne nekam vetsinou jen kousek)-zpatky do oblasti "pitny zdroj"- /pc soul - napiti - nebo prepnuti dynamickych zbrani). Kdyz byli hraci, temer nikdy pouzito neco co by odhidlo. Sedaval jsem i na zidlicce, ale jen kdyz bylo malo hracu, tak aby me nenasli na zidlicce (nejde si sednout). Nejcasteji pouzita rec "hm" obcas prekliknuti na klavesnici na - hm4 (hned vedle enteru) obcas "gr".
Neverim, ze bych trefil nekde stejny interval, a obcas provedl vse dvakrat za sebou.
Take jsem pri tom obcas pozoroval hrace a sepisoval si o nich informace. Obcas jsem videl jak vedle "vrci" pes, v hidu jsem vetsinou nereagoval a nechaval to na jinych hracich.
Ano tohle neni idellani hra, ale neni to poruseni pravidel. Je to Vas svet (ted mluvim predevsim k Jaarovi a Rejtymu) a vasi prace si velmi cenim. Ale cekal jsem spise tell at se zacnu chovat jinak, nez ze dostanu trest, za neco co jsem neudelal.
S Rejtym jsem lehce neco prohodil na icq pres mobil v sobotu. Vim co si o me ted Rejty myslis a jsi presvedcen o mem prohresku. Ja ti rikam, saham hluboko do svedomi a s cistym stitem rikam, zadny externi program jsem nepouzival a pravidla thalie 4roky dodrzoval. Cekal jsem nejake upozorneni, at clovek neni tak casto AFK, ale ban a smazani vsech postav, ktere jsem expil jinak (bylo mnohem vic casu) jsem necekal.
Hraju online hry 9let a tohle je muj prvni "prohresek", stale jsem presvedcen, ze jsem pravidla neporusil.
Podekovani Igorovi, za pokus zjistit zdali jsem externi program pouzival.