Page 1 of 4

Odlog po zabití

Posted: 13:04 26. Jul 2010
by Radim
Tohle mi fakt vadí,
žádné vysvětlení prostě hnusnej odlog

Re: Odlog po zabití

Posted: 13:57 26. Jul 2010
by Radim
Odpovím si sám,
stačilo napsat že to hrát nechce a nechal bych ji jít.
Když po delší době vylezete ven tohle zamrzí :(

Re: Odlog po zabití

Posted: 14:05 26. Jul 2010
by Sveneld
potrefená husa..

Re: Odlog po zabití

Posted: 14:50 26. Jul 2010
by menderon
Lov Drowy, tech je kolem ivory v noci více, než je jich v celém podtemnu :shock:

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:00 26. Jul 2010
by KaTo
..njn, drowé kolem Ivory, to je takový, náhodný, dynamický spawn :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: s ku***a vymakanou UI! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Třeba na něj nezapomínat.

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:16 26. Jul 2010
by Muthor6
Po dnešní zkušenosti s únosem od drowů rodiny R'rorrok se tomuhle hráči popravdě ani nedivím.

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:25 26. Jul 2010
by Radim
Muthor6 wrote:Po dnešní zkušenosti s únosem od drowů rodiny R'rorrok se tomuhle hráči popravdě ani nedivím.
Měl jsi se společníkem šanci a on se s tím ještě pere přičemž ti si stěžuješ :mrgreen:

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:29 26. Jul 2010
by Muthor6
Ano, jen jsem čekal trochu víc, když jsem se uvolil s tím, že čas na vás mám. Admanovi vidím na obrazovku, tak vidím co s ním děláte a jsem tak leda rád, že jsem přes Astarota prošel. :roll:
Ovšem tell, že hvězdičkovaný fight se liší od nwn fightu mě opravdu rozesmál. Takže zopakuji, hráči Magratela se nedivím, že se odlogoval.

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:36 26. Jul 2010
by Radim
Aspoň se snaží narozdíl od tebe co tu pláčeš jak jsme ti pokazili asi hru

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:43 26. Jul 2010
by Muthor6
Já tu pláču, že jste mi pokazili hru? Jen píšu, že se tomu hráčovi nedivím. Jinak zajímalo by mě, jak bych se mohl snažit z Podsvětí :lol:

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:45 26. Jul 2010
by -RoF-
Sveneld wrote:potrefená husa..
Hej jo to je pěkné :D, když si to tak vezmu tak máš pravdu :wink:

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:46 26. Jul 2010
by Bahnak
Zeku, neřeš to, nestojí to za to, věř mi...

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:51 26. Jul 2010
by Radim
Bahnak wrote:Zeku, neřeš to, nestojí to za to, věř mi...
Asi máš pravdu

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:54 26. Jul 2010
by marii
Radim wrote:Tohle mi fakt vadí,
žádné vysvětlení prostě hnusnej odlog
Teda...musim se Magrately trosku zastat..nevim jestli to opravdu tak bylo ci ne,ale ono ji to docela padalo vcera...sem s ni mluvila ,jeste s Ari, a sup..spadlo ji to...a pripojila se az po hodne chvili a nemela duvod se nas bat....

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:56 26. Jul 2010
by Radim
marii wrote:
Radim wrote:Tohle mi fakt vadí,
žádné vysvětlení prostě hnusnej odlog
Teda...musim se Magrately trosku zastat..nevim jestli to opravdu tak bylo ci ne,ale ono ji to docela padalo vcera...sem s ni mluvila ,jeste s Ari, a sup..spadlo ji to...a pripojila se az po hodne chvili a nemela duvod se nas bat....

Tak možný to je,ale mohla se ozvat po nějaký době.Jen mě to trošku zamrzelo nic víc