Page 1 of 1
Gardiste
Posted: 16:28 31. Jul 2010
by LDamian
Gardiste pred Karatou jsou temer nenapadnutelni.
Jsou modri - to je v poradku.
Ale nevztahuji se na ne v podstate zadna utocna kouzla, ani ty, ktere zrani dokonce i sesilatele. Nic s nimi neudelalo hrozive vadnuti, ledova boure, boure strel, firebrandy... Proste nic to neudela a stale jsou modri.
Po utoku lukem jeden az dva zcervenaji, ale zbytek je stale modry a modri take utoci.
Mozna maji nejak zvlastne nastavenou frakci nebo nevim.
Re: Gardiste
Posted: 21:40 31. Jul 2010
by DenGrasse
Mají nastavenou normální frakci Obránce.
Re: Gardiste
Posted: 11:13 01. Aug 2010
by LDamian
DenGrasse wrote:Mají nastavenou normální frakci Obránce.
Jeste to priste vyzkousim.
Re: Gardiste
Posted: 11:44 05. Aug 2010
by -RoF-
*V křoví jsou vidět jen dvě zelené vystrašené očka, křoví se lehce chvěje.*
Zlý škaredý Gardista a já mu to pořád říkám, nestůj za tím hřbitovem, vleze ti to na mozek a on si nedá říct a nakonec mu tam ten zlý duch do hlavy vlezl.
On se tak škaredě dívá a jiní gardisti sou hodní a nebo spíš neutrální, ale tenhle na mě pořád něco křičí a mele něco o božích kladivech. Já mu sice rozuměla boží koule, ale stejně to bylo čudné. Bolelo to *mnoukne*
Chjo.
*křoví odcupitá do lesa*
//nešlo by prosím toho posledního gardistu nějak opravit? za tím hřbitovem má asi špatnou frakci.

Re: Gardiste
Posted: 11:57 05. Aug 2010
by DenGrasse
Hledal jsem ho tam už několikrát ale nenalezl jsem ho. Asi ho vždycky někdo zabije...
Patrně je to nějaká rebelská provokace, jako vždy

Re: Gardiste
Posted: 11:59 05. Aug 2010
by -RoF-
DenGrasse wrote:Hledal jsem ho tam už několikrát ale nenalezl jsem ho. Asi ho vždycky někdo zabije...
Patrně je to nějaká rebelská provokace, jako vždy

Cheche jo je to možné, já do něj nedávno narazil s Arii.
A pak s Alicí sem ho viděl kousek od Ivory, mazlil se tam se zdí hřbitova.

Re: Gardiste
Posted: 15:15 05. Aug 2010
by Urlraen
Jo, potvrzuju kempuje u hrobů za zdí směrem k lesu. Ještě jsem je viděl v Karathských hrobkách (ale tam jsem od odstranění nebyl). V severní části - je tam i vyplej spawn příšer.