Page 1 of 1

Gardiste

Posted: 16:28 31. Jul 2010
by LDamian
Gardiste pred Karatou jsou temer nenapadnutelni.

Jsou modri - to je v poradku.

Ale nevztahuji se na ne v podstate zadna utocna kouzla, ani ty, ktere zrani dokonce i sesilatele. Nic s nimi neudelalo hrozive vadnuti, ledova boure, boure strel, firebrandy... Proste nic to neudela a stale jsou modri.

Po utoku lukem jeden az dva zcervenaji, ale zbytek je stale modry a modri take utoci.

Mozna maji nejak zvlastne nastavenou frakci nebo nevim.

Re: Gardiste

Posted: 21:40 31. Jul 2010
by DenGrasse
Mají nastavenou normální frakci Obránce.

Re: Gardiste

Posted: 11:13 01. Aug 2010
by LDamian
DenGrasse wrote:Mají nastavenou normální frakci Obránce.
Jeste to priste vyzkousim.

Re: Gardiste

Posted: 11:44 05. Aug 2010
by -RoF-
*V křoví jsou vidět jen dvě zelené vystrašené očka, křoví se lehce chvěje.*

Zlý škaredý Gardista a já mu to pořád říkám, nestůj za tím hřbitovem, vleze ti to na mozek a on si nedá říct a nakonec mu tam ten zlý duch do hlavy vlezl.
On se tak škaredě dívá a jiní gardisti sou hodní a nebo spíš neutrální, ale tenhle na mě pořád něco křičí a mele něco o božích kladivech. Já mu sice rozuměla boží koule, ale stejně to bylo čudné. Bolelo to *mnoukne*
Chjo.

*křoví odcupitá do lesa*


//nešlo by prosím toho posledního gardistu nějak opravit? za tím hřbitovem má asi špatnou frakci. :wink:

Re: Gardiste

Posted: 11:57 05. Aug 2010
by DenGrasse
Hledal jsem ho tam už několikrát ale nenalezl jsem ho. Asi ho vždycky někdo zabije...

Patrně je to nějaká rebelská provokace, jako vždy :mrgreen:

Re: Gardiste

Posted: 11:59 05. Aug 2010
by -RoF-
DenGrasse wrote:Hledal jsem ho tam už několikrát ale nenalezl jsem ho. Asi ho vždycky někdo zabije...

Patrně je to nějaká rebelská provokace, jako vždy :mrgreen:
Cheche jo je to možné, já do něj nedávno narazil s Arii.
A pak s Alicí sem ho viděl kousek od Ivory, mazlil se tam se zdí hřbitova. :roll:

Re: Gardiste

Posted: 15:15 05. Aug 2010
by Urlraen
Jo, potvrzuju kempuje u hrobů za zdí směrem k lesu. Ještě jsem je viděl v Karathských hrobkách (ale tam jsem od odstranění nebyl). V severní části - je tam i vyplej spawn příšer.