Page 1 of 1
Okřídlený elf a koně
Posted: 12:10 02. Aug 2010
by KaTo
Okřídlený elf po té co sleze z koně ztrácí rasový bonus do rychlosti. Zpomalení lze odstranit restartem NWN.
Kromě nahlášení "drobné" chybky, chci se optat, dá se to nějak "zrestartovat" i bez restartu NWN?
Re: Okřídlený elf a koně
Posted: 12:17 02. Aug 2010
by DenGrasse
Zkus relog, milá lízo... ale jinak je dobrá prevence: nesedat na koně

Re: Okřídlený elf a koně
Posted: 12:24 02. Aug 2010
by KaTo
DenGrasse wrote:Zkus relog, milá lízo... ale jinak je dobrá prevence: nesedat na koně

Milý Lojzo

, o relogu vím (ale..přijde mi to jako řešení neelegantní), koně s avarielkou preventivně nemám (aspoň mi ho neojede a nesežere Bers)...ale to nic nemění na tom, že po "použití" koně ten bonus do rychlosti padá

.
Re: Okřídlený elf a koně
Posted: 12:29 02. Aug 2010
by Nalkanar
To chceš koně popohánět křídly?

Re: Okřídlený elf a koně
Posted: 12:34 02. Aug 2010
by -darkvision-
Asi tak jak řekl Nalkanar.
Pokad jdes po svych mas ten bonus, pohybujes se ty, pomoci sveho tela.
Jakmile nalezes na kone, tak se pohybuje kůň, ne už ty, proto je divné, abys měl ten bonus.
Takhle to přijde me *schova se do gska pred KaTovou smrtici zbrani*
EDIT po Katovym prispevku: To víš, my drowi jsme pomalejsi po tom slunecným víkendu.
Re: Okřídlený elf a koně
Posted: 12:40 02. Aug 2010
by KaTo
omfg...já snad píšu čínsky

. Tak znovu, lépe a pro jistotu v bodech...a pro ty pomalejší tam vzadu

, co pomaleji čtou, to píšu schválně pomalu:
1) avariel má +20% bonus k rychlosti jako subrasa
(oproti lidem, elfum, trpum, atd.)
2) vyleze na koně, ještě se o trochu zrychlí
(a je mi úplně jedno o kolik, koně beru jako RP bonus
)
3) avariel sleze koně a má +0%
(tj. je najednou "pomalý" jako lidi, elfové, trpové, atd.)
Kapišto?

Okecat si to RP, že má otlučený zadek nebo tak něco a proto se "courá" dokážu...ale přesto to nemění nic na tom, že "vrácení" rychlosti pomůže až relog.
*výhružně zatočí řemdihem*

Re: Okřídlený elf a koně
Posted: 12:41 02. Aug 2010
by Miky
Mnichům a barbarům taky zrychlení padá?
Re: Okřídlený elf a koně
Posted: 12:42 02. Aug 2010
by Nalkanar
Ahááá... no to má potrhaná křídla od toho jak s nima mává za jízdy

to je přece úplně jasné
Re: Okřídlený elf a koně
Posted: 15:34 02. Aug 2010
by zachy
Tušim že existuje nějakej příkaz /pc ??? co sníží rychlost na 0% a poté ji zvýší na správnou rychlost (používáno pro mnichy), ale nevim jestli ti to pomuže a navíc tu musí někdo říct jakej to vlastně příkaz je
