Page 1 of 2

Nemocné zvířátka

Posted: 17:00 02. Aug 2010
by -RoF-
*přihopská za druidem malá polonahá elfka*

Ahoj hoj *ukloní se*

Too tentoo víte noo, nevíte že jo? Noo šak tam, tam too onéé je tentované víte? *zamrká*

*vydýchává*

Tak too podávám hlášení, že prasátka a jeleni nebývají nemocní, je to nějaké divné pane. Přitom všechny ostatný zvířátka nemocné jsou.

Možná ještě panterci sou pořád zdraví *mnoukne*

Neudělá s tím Azhar něco? Prosím prosím *mile se usměje a zamrká zelenýma očkama*

*Alice zase odhopská*

*Druid si oddechne když ta potřeštěná hippiesačka odběhla*


//taky prosím zda by tato chybka šla opravit :wink: to léčení je pro druida jedna z mála možností jak získat expy.

Díkas

Re: Nemocné zvířátka

Posted: 23:58 02. Aug 2010
by de Aers
[quote="-RoF-"][/quote]
//Prosíš Azhara aby těm zvířátkům ublížil a dal jim chorobu ? :D

Re: Nemocné zvířátka

Posted: 11:58 03. Aug 2010
by -RoF-
de Aers wrote:
-RoF- wrote:
//Prosíš Azhara aby těm zvířátkům ublížil a dal jim chorobu ? :D
Jasná věc!

Azhar, je přece neutrální. Kdyby byl dobrý, tak by nechal, aby zvěř nikdy nemoci neměla a dál žila a žila a množila se, až by zahltila svět.
Ale jelikož je neutrální, tak on zvěř sice žít nechá, ale zabranuje tomu přemnožení a proto ty nemoce. Samozřejmě tu jsou i lovci a predátoři. Ale chudák vlk, co by musel lovit jen zdravé a silné kusy.

:wink:

Samozřejmě mi jde o expy :twisted: s Alicí běhám a léčím a takhle by bylo možností víc no. :roll:

Re: Nemocné zvířátka

Posted: 12:04 03. Aug 2010
by Sobik
Na OOC fora napiš problém srozumitelně probohy. :D

Re: Nemocné zvířátka

Posted: 12:18 03. Aug 2010
by DenGrasse
*božská ústředna na blíže neidentifikovatelném místě Thalie*

pult: píp píp! píp píp!
ospalý operátor: hele zpráva....
ospalý operátor: zase se někdo modlí...
ospalý operátor: zvířata... Azhare... thališ zase nějakej analfabet...
ospalý operátor: *zahazuje zprávu do koše*
ospalý operátor: snad už dole konečně pochopěj, že vo zvířata se stará Lothian. Azhar má v portfoliu stromy...
ospalý operátor: chrrr...

Re: Nemocné zvířátka

Posted: 12:26 03. Aug 2010
by igor
Ty nemocný zvířata jsem dělal kdysi já... už si to moc nepamatuju, ale asi určitě se to identifovalo podle nějakýho "statusu" zvíře. Tool nemam, ale jde asi o drobnou úpravu... tak se na to může někdo kouknout ;)

Re: Nemocné zvířátka

Posted: 12:30 03. Aug 2010
by -RoF-
*Kolem Dornova sídla prohopská panteří samička se zeleným obojkem na krku, zamíří dále na západ do jeskyně panterů. Jeskyni ozáří světlo a před pantery stojí nahá elfka s obojkem na krku na němž má části svých šatů.*

Mňau mňau, panterci milí, množte se množte, vy jež jste imunní na nemoce, bude nás víc a víc *vesele poskočí* v kraji zavládne panteří nadvláda. *zahihná se elfina* Nebude se zdravit "Ahoj ahoj" ale "Mňau mňau".
Prasátka a jeleni už na tom pracují ...fííííí *opět se změní v panteřici a odběhne.

Re: Nemocné zvířátka

Posted: 12:34 03. Aug 2010
by KaTo
DenGrasse wrote:...
ospalý operátor: snad už dole konečně pochopěj, že vo zvířata se stará Lothian. Azhar má v portfoliu stromy...
Néé..tohle mi DG nedělej!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Btw - podobnost čistě náhodná:
http://www.giantitp.com/comics/oots0007.html

Re: Nemocné zvířátka

Posted: 12:54 03. Aug 2010
by -RoF-
Jinak je fakt no, že spíš Lothian, ten má faunu a Azhar flóru, ale ono je to tam tak promíchané. Nevadí, detaáááil. :wink:
To jsou ty "reálie" :roll: :D :D

Re: Nemocné zvířátka

Posted: 12:56 03. Aug 2010
by DenGrasse
elfové, o druidech nemluvě, by zrovna v tomhle mělí mít tak nějak jasno...

Re: Nemocné zvířátka

Posted: 13:04 03. Aug 2010
by -RoF-
DenGrasse wrote:elfové, o druidech nemluvě, by zrovna v tomhle mělí mít tak nějak jasno...
Jasná věc :wink:

Ale já ty reálie četl už několikrát.

Píše se tam že Azhar je ochránce zvířat a rostlin a pomáhal Thalovi v jejich tvorbě.
Dále se tam píše že Lothian je také ochránce zvířat i lesů.

Oni oba dva spolupracují a tudíž, jestli zmíním jen jednoho tak to nevadí, páč oni se domluví, ikdyž jak je psané v reálích, asi se na všem nepohodnou. Což je normální.

Z čehož samozřejmě vychází i to, že jistě oba mají zájem na tom, aby se některá zvěř nepřemnožila.

Tralalí tralalá *vesele odkráčí z práce za poslechu Epicy*

Re: Nemocné zvířátka

Posted: 13:06 03. Aug 2010
by KaTo
-RoF- wrote:...Nevadí, detaáááil. :wink:
To jsou ty "reálie" :roll: :D :D
*nesměje se, nemá sílu, už se jen dusí, lapaje po dechu* Ále dyť je to jedno - hodinky jako holinky...obojí se natahuje! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Nemocné zvířátka

Posted: 21:03 03. Aug 2010
by -RoF-
A gazelýý takýý *zapiští a hopská vesele pryč*

Re: Nemocné zvířátka

Posted: 23:22 03. Aug 2010
by zachy
Nemužeš mít přece veškerou zvěř nemocnou :D. Nemocná zvěř většinou padne za obět predátorům, nečeká na druidy a jejich healy :shock:

Re: Nemocné zvířátka

Posted: 23:38 03. Aug 2010
by sendys
Za prve kecas nesmysli ze druidove se nemuzou expit jinak ..... za druhe presne jak rika zachy .... zvirata by byla mrtva driv nez by si zakouzlil stejne jako v Dornu za Treti lečit zver uz je jen ...... bonus k expu