Page 1 of 1

Chybové hlášky

Posted: 10:58 03. Aug 2010
by de Aers
Tohle na mě vyskákalo, když sem v klidu seděl ve svém bytě.
scrwr.JPG
scrwr.JPG (54.92 KiB) Viewed 2926 times

Re: Chybové hlášky

Posted: 18:03 03. Aug 2010
by Bahnak
jop, já měl ty samé hlášky proložené výčtem souboje, jde o nějaké chyby v boji v dungu ve výše zmíněném topicu který ztratil směr tématu...

Re: Chybové hlášky

Posted: 18:18 10. Aug 2010
by de Aers
Drowáci sou asi zase na trollech
chyb.JPG

Re: Chybové hlášky

Posted: 19:23 10. Aug 2010
by -darkvision-
Nene drowaci nebyli, ale taky s emi to vypisovalo, myslim ze Artiik by se k tomu mohl vyjadrit vice, ja sem pak dam hlasku ktera na me vyskakuje dole v podtemnu, kdyz prochazim jednema skrytejma dverma - a hlasi to na celej server.