Page 1 of 1

rybolov

Posted: 21:51 03. Aug 2010
by Spiti
Neslo by udelat rybarske pruty i pro male postavy? nebo je tu rybarský lístek od 18ti? 8)

Re: rybolov

Posted: 22:03 03. Aug 2010
by White wolf
Spiti wrote:Neslo by udelat rybarske pruty i pro male postavy? nebo je tu rybarský lístek od 18ti? 8)
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 117&t=4327
Než něco napíšeš projdi si kapku forum...tohle už se tu ptal jeden. :wink:

Re: rybolov

Posted: 22:13 03. Aug 2010
by Spiti
Ahaaaa....no skoda....tak doufam ze se ten prut nekdy obevi :)