Page 1 of 1

Nejde lognout

Posted: 14:05 05. Aug 2007
by Zyga
Chcipl sem, prosel podsvetim a ztratil level, ale zustal voblecenej ve vecech ktery ho mely jako required level a ted se nemuzu lognout protoze server hlasi ze mam vec, kterou kuly nastaveni mit nemuzu POMOC!!!!!!
EDIT: jo este sem zapomnel, ze mi spadla grafika a tak doslo k odlogovani a kdyz sem se chtel vratit, vyhodil server chybu a poslal me do riti

Posted: 20:15 05. Aug 2007
by jaara
pisni na icq