Page 1 of 1

Epic modul

Posted: 03:04 08. Aug 2010
by venomeq
Zdar nemate nekdo link na stahnuti epic modulu na zkouseni charakteru?.)

Re: Epic modul

Posted: 10:37 08. Aug 2010
by -RoF-
venomeq wrote:Zdar nemate nekdo link na stahnuti epic modulu na zkouseni charakteru?.)
Tohle myslíš?
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Mo ... il&id=3704

Re: Epic modul

Posted: 11:08 08. Aug 2010
by Luelle
já mám modul TestModByDarmian

a tam můžeš naklikat lvly, dát si libovolný předměty nekonečno prachů a je tam i aréna kde je tkaovej drak, před ním napíšeš jméno NPC který má on ne výběru a můžeš si s ním zabojovat abys tak nějak tušil jak se co používá - někdo mi ho poslal tak ho můžu hodit na edisk a nasdílet

Re: Epic modul

Posted: 11:59 08. Aug 2010
by Rejty
Proč to píšeš do flames? :shock:

Re: Epic modul

Posted: 12:02 08. Aug 2010
by Molly23
Rejty wrote:Proč to píšeš do flames? :shock:
Protože to je builder zas***** :D pryč s ním! Ke kůlu a zlochtat! Pomazat mu choditla medem a poslat kozu at mu je volíže!

DELETABLE

Re: Epic modul

Posted: 12:17 08. Aug 2010
by venomeq
Sry asi sem se sekl o topic:D *poznamka-nepsat na forum kdyz prijdu z hospy*
Jinak dekan.)

Re: Epic modul

Posted: 12:19 08. Aug 2010
by -RoF-
venomeq wrote:Sry asi sem se sekl o topic:D *poznamka-nepsat na forum kdyz prijdu z hospy*
Jinak dekan.)
Pěkne blbá výmluva, zvlášt, když si byl ve hře a dělal něco jiné :roll: :twisted: :D

Popřípadě zkus jestli funguje test modul na Gameparku.

Re: Epic modul

Posted: 12:27 08. Aug 2010
by de Aers
-RoF- wrote:
venomeq wrote:Sry asi sem se sekl o topic:D *poznamka-nepsat na forum kdyz prijdu z hospy*
Jinak dekan.)
Pěkne blbá výmluva, zvlášt, když si byl ve hře a dělal něco jiné :roll: :twisted: :D

Popřípadě zkus jestli funguje test modul na Gameparku.
na ten test na GP musí mít tušim stažený haky na Demonu