Page 1 of 1

Náhrady po pádu serveru, prosba na DM

Posted: 11:07 12. Aug 2010
by Scully
Po pádu serveru jsem přišel o meč a kamínek (dalších 5 hodin klikání v pytli :(, už podruhé v týdnu). Prosím, stačí mi nahradit kamínek (legenda)

Re: Náhrady po pádu serveru, prosba na DM

Posted: 14:08 12. Aug 2010
by Scully
Tak to je paráda, připojil jsem se (zřejmě) hned po 13:55 a tudíž jsem nezaznamenal hlášení o restartu. Takže jsem přišel o další meč s kamínkem. Ještě mám jeden poslední, tak jsem zvědav, jestli se proroctví čísla 3 dnes naplní :).