Zabugovane poklady ci loot limit? Nebo oboje?
Posted: 10:21 13. Aug 2010
Dobry den Týme.
Mel bych zde jednu připomínku a zaroven dotaz:
Dnes jsem si byl obehnout nejaky bosse, malé i vetsi. U toho posledniho co se mi ale nestalo. Kdyz jsem vedl fight s bossakem, seslal jednoho plosnaka a znicil par pokladu, objevily se pozustatky. Onoho bose jsem zabil. Dve truhly byly zamceny, tak jsem je rozmlatil, vznikly pozustatky A ted to prichazi.
Ani v jednom pokladu jsem nemel penize, nic, prazdny (asi jako tehdy kdyz jsem dosahl loot limitu), ale pozor, v pozustatcich byly penize tak jako kdyby to byl poklad (pred tim nez byla ta schranka znicena).
Proto me napada otazka a zaroven zadost na vas. Dosahl jsem zase loot limitu nebo se poklady bugnou ci buglý jsou?
acc: -darkvision-
postava: Izzrar Zau'ndar
Ps: Naposledy jsem lootil, jako ze fakt lootil před srazem letním, je to 14dní, sem tam jsem si skočil bossáka nějakýho, dosáhl jednoho až dvou lvl. Je mi divné abych byl zas přes limit.
Ps2. Pokad jsem přes limit, tak bych poprosil, aby se mi někdo na moji postavu lépe podíval, prosim. Nejde mi do hlavy, abych se dostal pres limit uz nekolikrat, ne po letosnim sraze. Kde jsem se dozvedel jak nekteri koleckuji prahvozd a ani nevedeli ze nejakej loot limit je.
Dekuji
Mel bych zde jednu připomínku a zaroven dotaz:
Dnes jsem si byl obehnout nejaky bosse, malé i vetsi. U toho posledniho co se mi ale nestalo. Kdyz jsem vedl fight s bossakem, seslal jednoho plosnaka a znicil par pokladu, objevily se pozustatky. Onoho bose jsem zabil. Dve truhly byly zamceny, tak jsem je rozmlatil, vznikly pozustatky A ted to prichazi.
Ani v jednom pokladu jsem nemel penize, nic, prazdny (asi jako tehdy kdyz jsem dosahl loot limitu), ale pozor, v pozustatcich byly penize tak jako kdyby to byl poklad (pred tim nez byla ta schranka znicena).
Proto me napada otazka a zaroven zadost na vas. Dosahl jsem zase loot limitu nebo se poklady bugnou ci buglý jsou?
acc: -darkvision-
postava: Izzrar Zau'ndar
Ps: Naposledy jsem lootil, jako ze fakt lootil před srazem letním, je to 14dní, sem tam jsem si skočil bossáka nějakýho, dosáhl jednoho až dvou lvl. Je mi divné abych byl zas přes limit.
Ps2. Pokad jsem přes limit, tak bych poprosil, aby se mi někdo na moji postavu lépe podíval, prosim. Nejde mi do hlavy, abych se dostal pres limit uz nekolikrat, ne po letosnim sraze. Kde jsem se dozvedel jak nekteri koleckuji prahvozd a ani nevedeli ze nejakej loot limit je.
Dekuji