vykopnut serverem
Posted: 03:46 17. Aug 2010
zdravim....dneska kolem půl čtvrté ráno začal server vykopávat hráče tou dobu tam byl semnou ještě Scrappy. Vykopnul hráče ale žádný restart se nekonal a stávalo se nám to oběma ve stejné době tuším. Zároveň jsem vždy v krátké době okolo toho vykopnutí ze serveru nemohl otevřít stránky Thalie ale poslední restart byl pořád hlášený ve 2:00. Mě osobně to vyhodilo celkem 3x ale tušim že se to stalo víckrát potom.
Když se to stalo prvně řekl jsem si že se nic neděj a bude to jen drobnost tak jsem vlezl do dungu jenže tam mě to vykoplo znova a zabilo mě to. Chci se jen krom problému stím serverem ještě zeptat jestli je možný aby mě pak někdo zvednul zrovna jsem si vydělával na učitele a tenhle level dělám snad už 2 něsíce...
Když se to stalo prvně řekl jsem si že se nic neděj a bude to jen drobnost tak jsem vlezl do dungu jenže tam mě to vykoplo znova a zabilo mě to. Chci se jen krom problému stím serverem ještě zeptat jestli je možný aby mě pak někdo zvednul zrovna jsem si vydělával na učitele a tenhle level dělám snad už 2 něsíce...