Page 1 of 1
Nástěnky ve městech
Posted: 14:30 17. Aug 2010
by de Aers
Co kdyby každá zpráva dostala nějakou trvanlivost nevim... třeba 3 reál týdny a pak by zmizela. Páč ty zprávy se tam jen zbytečně hromadí, některé sou staré a ti jenž je tam přidali, pochybuju že je pujdou zas sundat. Bylo by to něco v tom smylu jako že se střídá různé počasí, ten papír na nástěnce promokne nebo pták pos... prostě... jen tak mě to napadlo.
Re: Nástěnky ve městech
Posted: 19:32 17. Aug 2010
by hrusi
Nebylo by snažší to omezit na určitej počet? Jako, že se jich tam prostě vejde jen určitej počet?
Re: Nástěnky ve městech
Posted: 19:35 17. Aug 2010
by de Aers
a když tam bude chtít někdo něco přidat nového ? Tak mu to řekne, že nelze připadat, protože je nástěnka plná letáků kterých si už někdo několik měsíců nevšímá ? Nebo že po dosažení maximálního limitu, by každej novej příspěvek nahradil poslední na nástěnce ?
Re: Nástěnky ve městech
Posted: 09:06 18. Aug 2010
by kucik
Tak stávající funguje tak, že nejnovější jsou vepředu a pokud se chce někdo prohrabovat starejma letákama, tak může.
Nějak bych neřešil, jak dlouho tam něco je.
Re: Nástěnky ve městech
Posted: 09:46 18. Aug 2010
by de Aers
Aha, no já jen jestli to třeba nezatěžuje, když je tam toho moc

Jen mě to napadlo.