Page 1 of 1

Rukavice mi kradou kouzla

Posted: 01:07 10. Aug 2007
by photter
když dám svýho barda vyspat, naučí se správně podle statistik 2 kouzla 4týho kruhu
když mu pak oblíknu rukavice CHA +2 a zase je svlíknu, už tam má to kouzlo jenom jedno a když to udělám podruhý, nemá tam žádný
jsou to "rukavice zkušeného umělce"

Re: Rukavice mi kradou kouzla

Posted: 09:28 10. Aug 2007
by 566344
photter wrote:když dám svýho barda vyspat, naučí se správně podle statistik 2 kouzla 4týho kruhu
když mu pak oblíknu rukavice CHA +2 a zase je svlíknu, už tam má to kouzlo jenom jedno a když to udělám podruhý, nemá tam žádný
jsou to "rukavice zkušeného umělce"
To bych videl na spatne poradi snizovani/zvysovani abilit ve skriptu - ale at se k tomu vyjadri nekdo povolanejsi.

Posted: 19:20 10. Aug 2007
by Kiri
jo

Posted: 23:02 10. Aug 2007
by Sylmael
Toto neni riesene scriptom. Bioware : this is not a bug, it's a feature!

Posted: 22:40 13. Aug 2007
by melvik
Tak tak, kdyz si to vyzkousite se zaklinacem tak dostanete stejny vysledek. Jde o to kdyz se snizi vlastnost tak se s nizi i pocet kouzel. Wizne se zrusi kouzla v pravo v danem kruhu, ale charismaci zadne pravo a vlevo nemaji tak se jit to bude snizovat furt :)

doporucuji ty rukavice nesdelavat a prinese to kyzene ovoce ;)