Page 1 of 2
Bily drak
Posted: 12:32 18. Aug 2010
by PiAn0
To je v pořádku, že bily drak v krynskych horach vidi skryte v GS?
Re: Bily drak
Posted: 12:37 18. Aug 2010
by Firefox_
Aj wyrmové vidí do GS. Bral bych to jako normální přecijen drak je drak

Re: Bily drak
Posted: 12:38 18. Aug 2010
by venomeq
Ja si myslim ze je....nebo ne? preci neco tak silneho,mocneho a prastareho by takove kouzlo melo prohlednout ne?
//de o to ze asi ma vrozene TS a to neupravene ...stim se da myslim videt skrze GS
Re: Bily drak
Posted: 12:43 18. Aug 2010
by efu_redo
hidaře myslím nevidí

Re: Bily drak
Posted: 12:46 18. Aug 2010
by PiAn0
Jasny no, tojo ale zase GS je GS

postava je v tom kouzlu nehmotna, takze teoreticky je jedno ze ji ten drak vidi tu postavu, ale dotknout by se ji nemohla. Tahle aspon jsou GS myslena na jinych servrech a taky tam tak funguji.
Edit:Jinak je to teda v poradku ok

to jsem chtel slyset. Je pravda ze kdyby nemohl utocit na postavy v GS tak tam toho draka zabije mag na 13 levlu no

Re: Bily drak
Posted: 12:48 18. Aug 2010
by efu_redo
PiAn0 wrote:Jasny no, tojo ale zase GS je GS

postava je v tom kouzlu nehmotna, takze teoreticky je jedno ze ji ten drak vidi tu postavu, ale dotknout by se ji nemohla. Tahle aspon jsou GS myslena na jinych servrech a taky tam tak funguji.
Není zcela pravda. GS je na mnohých server udělané tak, že si proti němu hodíš na vůli, zda je dotyčný nehmotný nebo ne. Když ho prohodíš, má smůlu.
Re: Bily drak
Posted: 12:51 18. Aug 2010
by PiAn0
efu_redo wrote:PiAn0 wrote:Jasny no, tojo ale zase GS je GS

postava je v tom kouzlu nehmotna, takze teoreticky je jedno ze ji ten drak vidi tu postavu, ale dotknout by se ji nemohla. Tahle aspon jsou GS myslena na jinych servrech a taky tam tak funguji.
Není zcela pravda. GS je na mnohých server udělané tak, že si proti němu hodíš na vůli, zda je dotyčný nehmotný nebo ne. Když ho prohodíš, má smůlu.
na takovem servru jsem asi jeste nehral

Re: Bily drak
Posted: 12:59 18. Aug 2010
by DenGrasse
Jak je to v originalnim NWN nevim. Ale v Thalii jsou draci 'high lvl' NPC (nemyslim ted čistě systémově ale i v reáliích, takže pokud někdo dokáže něco neobvyklého, jsou to určitě draci.
Re: Bily drak
Posted: 13:11 18. Aug 2010
by -darkvision-
V NWN se to má tak, že cokoliv je nastaveno jako drak, prohlédne i GS.
At se jedná o různé druhy draků, wyrmů či dráčků (takový ty maličký npc).
EDIT: Kuciku tohle neni ale chyba jen tohoto serveru, je to vsude. Draci jsou tak nastaveny od nwn tvůrců

Re: Bily drak
Posted: 13:16 18. Aug 2010
by kucik
Imho by do GS nemělo vidět nic. Ovšem GS rádo buguje. Ale už mám nějaký nápad co s tim. Jenom je to zas fůra práce.
Re: Bily drak
Posted: 13:22 18. Aug 2010
by DenGrasse
Já to jako problém envidim, draka bysneměl oklamat nějakym kouzlem. Říká se, že draci mají v žilách krev bohů.
Re: Bily drak
Posted: 13:25 18. Aug 2010
by -RoF-
Krev bohů? Fuj draci sou draci a mají jen dračí krev.
Jinak aby to s tím GS nedopadlo tak, aby pak někdo k drakům chodil na jejich poklady a oni je neviděli

Re: Bily drak
Posted: 13:39 18. Aug 2010
by Rejty
Draci mají pravé TS. Vidí úplně vše.
Re: Bily drak
Posted: 13:39 18. Aug 2010
by G14
jop muzu potvrdit ze wyrmove a draci prohlednou GS,prece jen jsou to pro pro pro potvory tak proc ne

EDIT:jo predbehli jste me

Re: Bily drak
Posted: 13:51 18. Aug 2010
by PiAn0
No bily wyrm zase GS nevidi
