Page 1 of 1
Sally vesus Aria
Posted: 14:09 22. Aug 2010
by wsweetjane
Uznala sem že problém a velký je že obě postavy sou udělané stejně (Zrzavé vlasy, stejný obličej atd.) to ale není nic výjmečného při omezených podmínkách tvorby postav - tady nás dělí alespoň to že každá je jinné rasy...Nemůžu si ale nevšímat patrných rozdílů...Ale přece jen jak to vnímá okolí? Je Sally kopií Arii?
Re: Sally vesus Aria
Posted: 14:10 22. Aug 2010
by -RoF-
Vymaž to prosím, ano? Nemám zájem tohle řešit tímhle stylem.
Re: Sally vesus Aria
Posted: 14:43 22. Aug 2010
by venomeq
Kazda postava je svym zpusobem unikat....zadna nemuze byt uplne stejna.
Co se tyce Sally a Arie...tak muze to tak pripadat ze se aria kopiruje ale neni to tak...Sally je jina nez Aria a to jak vzhledove tak i charakterove...myslim ze tohle je bezpredmetne a nema to vyznam.....
Rofe nic proti (tve psotavy se mi libi jak je hrajes) ale posledni dobou mi prides utocnej a nevrlej jak kdybys mel ty takzvane "Jahodove dny".
Re: Sally vesus Aria
Posted: 15:01 22. Aug 2010
by sandoftime
teda, už jsem byl přinucen tu pár dní nebýt, ale tohle mi nedá, Sally rozhodně není kopie Arii, nebo kopie už vůbec. Svého času jsem se sladkou šarlatovou robou hrával, ona a Aria od sebe mají vážně daleko...
Re: Sally vesus Aria
Posted: 15:21 22. Aug 2010
by -RoF-
ocením, když tohle celé pak někdo smaže, takové ankety sou dost divné

Re: Sally vesus Aria
Posted: 18:21 22. Aug 2010
by wsweetjane
Nechtěla sem urazit svojí ani Ariinu hrdost...šlo mi o pohled okolí a né o rozsouzení sporu...pokud je to opravdu tak neuctivé, smažte to prosím...Chtěla sem znát jen pohled na mojí hru. Arie se tímto omlouvám jestli se jí to dotklo...neměla sem to hlavně strčit do flames.
Díky všem kteří se vyjádřili...za pohled na mojí hru...
Re: Sally vesus Aria
Posted: 18:37 22. Aug 2010
by -darkvision-
Tady kdyz uz neurázíte hrdost svych postav, ale hrdost svoji, jako realnych lidi.
Pokad Ti Rof rekl neco po ooc ze se mu nelibi, tak mu to zduvodni z tveho hlediska a je to.
Postavy si podobne mohou byti, ale nikdy i kdyby to nekdo kopiroval, stejne nikdy nebudou stejne.
Ps. Rofe, to je jak kdybych si zacal stezovat ze dole byl drow, byl to mag, mel portret i hlavu jako ja a me se to zaclo protivit. Ano takovej tam byl. Ale pri tak malych moznostech neni divu.
Re: Sally vesus Aria
Posted: 18:56 22. Aug 2010
by -RoF-
Řešíte blbosti

není to o vzhledu

Re: Sally vesus Aria
Posted: 19:45 22. Aug 2010
by sendys
stopro nekopirujes Airu Aira je ... no proste devka z pristavni ctvrti s kridlama zatim co ty se nenabizis kazdemu

dale storpo ani vzhledove nejsi stejna jine veci jiny charakter jine vlastnosti ..... Rofe nic proti ale nevim proc by to mazali aspon si clovek vyslechne nazory hodne na tebe

)))
Re: Sally vesus Aria
Posted: 20:24 22. Aug 2010
by de Aers
Nevim jestli ste si všiml, tak RoF není ten co tu založil tuhle anketu

Se tu do něj nemusíte navážet

Sally zajímal názor na ní. A vy hned RoF RoF RoF.
Re: Sally vesus Aria
Posted: 20:45 22. Aug 2010
by sendys
ja to spojil

Re: Sally vesus Aria
Posted: 00:05 23. Aug 2010
by wsweetjane
Nerada bych to spojovala - hodnocení ROFa prosím opravdu vypusťe - slíbila sem mu že takhle to nechci...šlo mi opravdu o váš pohled na mojí hru...
Neměl by to být soud těch dvou postav...ale toho jak charakterově Sally utvářím...Nejde o nějáký konflikt....
A nechtěla sem poškodit čest ani Ic ani ooc;-)
Re: Sally vesus Aria
Posted: 00:17 23. Aug 2010
by sendys
ty stoprocentne nemas podobnou natoz stejnou hru jako Rof:)) to muzes byt v klidu nejsi vubec kopii a rekl bych ze kopii ani nebudes:)