Page 1 of 1

Žádost o pomoc - bug v aréně

Posted: 19:21 22. Aug 2010
by Muthor6
Ahojte,

Je tu prosím nějaký DM se třema minutkama času?
Spadla mi hra v aréně, když jsem byl mrtvý a po nalogování mě to hodilo do podsvětí :roll: Lístek jsem koupený měl, Scrappy to může dosvědčit...
Mohl by mě prosím někdo z týmu zvednout? :evil:

acc: Muthor6
Postava: Mutharil
Díky

EDIT: Tak už vyřešeno, děkuji moc Lashkovi. Můžete smazat :-)