Page 1 of 2
Cvičné meče
Posted: 21:50 23. Aug 2010
by Molly23
Mám takové přáníčko.
Kdybych udělal v toolsetu meče s vlasností "Bez Zranění" a jakože dřevěné. Bylo by možné je dostat do hry?
Re: Cvičné meče
Posted: 21:59 23. Aug 2010
by kucik
Neni to problem, ale samotne ,,bez zraneni" ti nestaci. Musis jim nastavit co mozna nejvetsi zaporny dmg, protoze jinak budes stale dostavat zraneni za bonus ze sily.
Re: Cvičné meče
Posted: 22:05 23. Aug 2010
by sendys
kucik wrote:Neni to problem, ale samotne ,,bez zraneni" ti nestaci. Musis jim nastavit co mozna nejvetsi zaporny dmg, protoze jinak budes stale dostavat zraneni za bonus ze sily.
+ bych dal asi i aby se rychleji nicily:)
Re: Cvičné meče
Posted: 22:15 23. Aug 2010
by Molly23
Díky, tak já na nich zítra máknu.
Re: Cvičné meče
Posted: 22:55 23. Aug 2010
by Rejty
Od cvičení tu máme arénu...
Re: Cvičné meče
Posted: 23:06 23. Aug 2010
by sendys
Rejty wrote:Od cvičení tu máme arénu...
nebo se muze udelat loakce s cvicnyma panakama a tercema coz je zbytecne kvuli tomu ze to uz je v akademii

Re: Cvičné meče
Posted: 23:17 23. Aug 2010
by Molly23
Rejty wrote:Od cvičení tu máme arénu...
No zrovna do Karathy ted jistá část postav nemůže a klidně jsem ochoten sehrát výrobu těch mečů IC.
Re: Cvičné meče
Posted: 23:43 23. Aug 2010
by sendys
a nebo by se mohl isil predelat tak aby tam bylo cviciste?:) coz by spravne mel mit kazdy hrad(pevnost) aby bojovnici se udrzely ve forme
Re: Cvičné meče
Posted: 23:47 23. Aug 2010
by de Aers
Cvičí se před pevností

Re: Cvičné meče
Posted: 23:48 23. Aug 2010
by KaTo
Navrhuji dva - tři zásahy karathskými obléhacími katapulty někam doprostřed pevnosti a pak z "ground zero" udělat cvičiště

Re: Cvičné meče
Posted: 17:08 25. Aug 2010
by wsweetjane
Isil bych předělala celý..není tam ani obchodník:(
Re: Cvičné meče
Posted: 17:14 25. Aug 2010
by kucik
wsweetjane wrote:Isil bych předělala celý..není tam ani obchodník:(
Však ho předělej. Iniciativě se meze nekladou.
Re: Cvičné meče
Posted: 18:41 25. Aug 2010
by wsweetjane
kucik wrote:wsweetjane wrote:Isil bych předělala celý..není tam ani obchodník:(
Však ho předělej. Iniciativě se meze nekladou.
___________________________________________________________
Když sally isilu sehnala peníze vyjádřila přání aby byly užity i na rozvoj pevnosti... Tak mi pošlete na mail modul ve kterém bude isil teď...pokusím se zapojit bráchu, ten se v tom už hrabal a možná...něco vytvoříme..?
Navíc na tvrobu takových věcí máte tady na thalii vlastní přídavek do toolset, ne? kde se dá stáhnout? (řešila sem to i kvůli helmě)
Mail:
wsweetjane@seznam.cz
Re: Cvičné meče
Posted: 20:17 25. Aug 2010
by Firefox_
Není to tohle? Thalie_WB_modul - Pouze pokud potřebujete upravit zbroj či předmět do hry.
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm
Re: Cvičné meče
Posted: 06:41 26. Aug 2010
by sendys
Firacku ten modul je jeste jeden na lokace:) ale ten se dostane jen v rad pro WB:) jinak ja ted delam .-..... vnitrek citadely takze muzu i rozsirit pevnost enni problem (delam i jiny lokace ...... pronajmi atd tedy pokud je cas a ja nezevlim v praci .... ) ale muzem saliku spojit sily a udelat to spolecne ale nerekl bych ze v pevnosti by meli bejt nejaky extra kramy kovar tam je a ten je pro pevnsot hlavni ....