Page 1 of 1

TOP SECRET INFORMATION!!!

Posted: 13:41 25. Aug 2010
by marii
Zatímco ještě koncem července o něm mluvili v budoucím čase, dnes,
tedy v době konání veletrhu IFA '10, už BioWare otevřeně říkají, že
začali s vývojem Neverwinter Nigts 3.
"Už na tom pracujeme," řekl doslova projektový manažer firmy Casey
Hudson . "Momentálně vymýšlíme hlavní dějovou
linku příběhu a dáváme to všechno dohromady."
Hudson také připomněl, že cílem tvůrců je vydat trojku dřív, než začne
dobíhat současný cyklus NWN1 a NWN2, což lze zhruba odhadovat v
horizontu čtyř následujících měsíců. "NWN plánujeme jako vhodný dárek
od Dědy Mráze, Ježíška, Santa Clause nebo papa Noela", citujeme Hudsona
"Hlavním zážitkem z trojky bude samozřejmě to, že konečně uvidíte, jak
se všechny děje sběhly a jak se vyvrbí hlavní příběhová linka," myslí
si Hudson. " A nabídneme skvělé zážitky, další dobrodružství a nový
obsah".

Další přísně utajené informace se povedly získat dvěma hackerkám MG a MM alias
Miawil a Nimue při nabourání do intranetu firmy BioWare. V příloze
přikládáme plánovaný vizuál. "Pokládáme ho za jeden z nejvíce
povedených" citujeme hackerky MG a MM.
Dále hackerky MG a MM naprosto schvalují záměr Bioware umístit na vizual a všechny propagační materiály portréty skalních hráček,které byly jednomyslně zvoleny celým vývojařským týmem Bioware
za nejkrásnější a nejinteligentněji vypadající bytosti v online světě.

anonymní autor MG a MM

Re: TOP SECRET INFORMATION!!!

Posted: 13:59 25. Aug 2010
by Muthor6
:mrgreen: :mrgreen: Moc pěkné, na takové nwn se těším, hlavně aby na něj přešla i Thalie :lol:
Jen bych přepsal veletrh CES, který byl na jaře na veletrh IFA, který bude v září :wink:

Re: TOP SECRET INFORMATION!!!

Posted: 14:00 25. Aug 2010
by marii
anonymní autoři vyhlašují anketu na téma: LÍBÍ SE VÁM NOVÝ VIZUAL?
a zároveň vyhlašujeme soutěž o zlobří zub o nejlepší scénář k demu NWN 3.
POZOR...podmíněný účastí nejkrásnějších a nejinteligentnějších bytostí v online světě!

Re: TOP SECRET INFORMATION!!!

Posted: 14:03 25. Aug 2010
by de Aers
marii wrote:nejkrásnějších a nejinteligentnějších bytostí v online světě!
*zacukaj mu rysy*

Re: TOP SECRET INFORMATION!!!

Posted: 14:07 25. Aug 2010
by pilnik
chtel bych se zeptat zda budou figurky MG a MM k dostani v nasich obchodech a kdy? :lol:

Re: TOP SECRET INFORMATION!!!

Posted: 14:09 25. Aug 2010
by -RoF-
Tssss nejkrásnějších a nejinteligentnějších? Zrcadlo zrcadlo, kdo je tu ...TY NEE! ....chjo. Svina *bere kladivo*
Fíha soutěž o zlobří zub? To musím mít! :D

Jinak cheche dost dobré teda, s marii a Nim to by byly teda zážitek, popatlaný smradlavou mastí a nebo bych utíkal před rozzuřeným medvědem anebo obojí naráz, to je mi teda dějová linka :D :D

Re: TOP SECRET INFORMATION!!!

Posted: 14:12 25. Aug 2010
by Enceladus
pilnik wrote:chtel bych se zeptat zda budou figurky MG a MM k dostani v nasich obchodech a kdy? :lol:
Figurky budou na trhu současně s uvedením NWN3, vzhledem ke kráse zobrazených osob se budou prodávat v hermeticky uzavřených skleněných, nerozbitných, neprůhledných kostkách. Jinak by vám vypálily zrak.

Pokud máte zájem, objednávky zasílejte na PM hackerkám MG a MM

Re: TOP SECRET INFORMATION!!!

Posted: 16:26 25. Aug 2010
by -RoF-
Fíha a budou figurky i v provedení v odvážných oblečcích? *s nadějí se dívá*

Re: TOP SECRET INFORMATION!!!

Posted: 16:28 25. Aug 2010
by Molly23
Nebo v provedení barbie! Abych je mohl převlékat... :twisted:

Re: TOP SECRET INFORMATION!!!

Posted: 16:34 25. Aug 2010
by de Aers
A nebo v nafukovací životní velikosti ? :D

Re: TOP SECRET INFORMATION!!!

Posted: 21:00 25. Aug 2010
by Molly23
POZOR! Prý se pracuje na datadisku Gears of War s uplně novým hrdinou!

Re: TOP SECRET INFORMATION!!!

Posted: 23:08 25. Aug 2010
by LDamian
Enceladus wrote:
pilnik wrote:chtel bych se zeptat zda budou figurky MG a MM k dostani v nasich obchodech a kdy? :lol:
Figurky budou na trhu současně s uvedením NWN3, vzhledem ke kráse zobrazených osob se budou prodávat v hermeticky uzavřených skleněných, nerozbitných, neprůhledných kostkách. Jinak by vám vypálily zrak.

Pokud máte zájem, objednávky zasílejte na PM hackerkám MG a MM
To vypada na solidni marketingove silenstvi. :twisted:

Budou zminene hackerky MG a MM k dostatni i na toaletnim papiru? :wink:

Re: TOP SECRET INFORMATION!!!

Posted: 15:31 03. Sep 2010
by kucik
Tak jsem si dneska přečetl rozhovor s Jackem Emmertem o neverwinter 2011 a musim říct, že to vypadá docela nadějně.
Na druhou stranu i o NWN2 a DragonAge se psaly pěkný pohádky, než to vyšlo.
Takže co vy na to?
http://www.mmorpg.com/showFeature.cfm/f ... sophy.html

http://www.massively.com/2010/08/23/mas ... ter-and-a/

Re: TOP SECRET INFORMATION!!!

Posted: 20:20 16. Oct 2010
by predyk
kucik wrote:Tak jsem si dneska přečetl rozhovor s Jackem Emmertem o neverwinter 2011 a musim říct, že to vypadá docela nadějně.
Na druhou stranu i o NWN2 a DragonAge se psaly pěkný pohádky, než to vyšlo.
Takže co vy na to?
http://www.mmorpg.com/showFeature.cfm/f ... sophy.html

http://www.massively.com/2010/08/23/mas ... ter-and-a/
Ještě přidám další :wink: Btw. nepřipomíná někomu ten příběh právě NwN 1 ?

http://pc.hrej.cz/hry/rpg/neverwinter/clanky/