Page 1 of 1

Divný zvuk v lokaci - VYŘEŠENO

Posted: 19:51 25. Aug 2010
by -RoF-
Ahoj ahoj

když vlezu do lokace "Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků" tak mi repráky vydají takový divný zvuk, přitom zvuky mám v NWN vyplé.

Stává se to jen mě a nebo i někomu jinému? :wink:

Re: Divný zvuk v lokaci

Posted: 19:54 25. Aug 2010
by zachy
:D Napadá mě jedině, že ti v repráku uvízla moucha. Nebo že je máš rozbity :)

Re: Divný zvuk v lokaci

Posted: 20:00 25. Aug 2010
by Bas
Já se lek, že se mi rozsypal komp když sem to slyšel, mně to dělá též :D

Re: Divný zvuk v lokaci

Posted: 09:35 26. Aug 2010
by kucik
Dělá to jeden z těch zvuků v lokaci. Je nějaký rozbitý.