Divný zvuk v lokaci - VYŘEŠENO
Posted: 19:51 25. Aug 2010
Ahoj ahoj
když vlezu do lokace "Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků" tak mi repráky vydají takový divný zvuk, přitom zvuky mám v NWN vyplé.
Stává se to jen mě a nebo i někomu jinému?
když vlezu do lokace "Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků" tak mi repráky vydají takový divný zvuk, přitom zvuky mám v NWN vyplé.
Stává se to jen mě a nebo i někomu jinému?