Page 1 of 1
obyčejné pláště
Posted: 17:04 27. Aug 2010
by Bahnak
Při zakládání postavy jde u avatara smrtia zrození koupit obyčejný plášť (vyloženě vzhledová kravinka)
Plášť se po nasazení nezobrazí a má v popisku že je to obyčejný drowí plášť.
Ty samé pláště pak jdou koupit u vetešníků/hadrářů na povrchu a opět nefungují.
Takže na thalii vlastně nejde koupit obyčejný plášť.
Před výměnou itemů určitě koupit šel a fungovaly... koukne na to někdo povolaný?
Re: obyčejné pláště
Posted: 17:14 27. Aug 2010
by Muthor6
Nemáš tu samou chybu jako měl Molly23, že se mu nezobrazovaly žádné pláště? nevím kde je ten topic, ale myslím, že to vyřešil... Mě pláště z obchodu s popiskem obyčejný plášt utkaný drowy normálně fungují a zobrazují se korektně

Re: obyčejné pláště
Posted: 17:23 27. Aug 2010
by Bahnak
hm, že by nějaký HAky... divné... ostatní pláště se zobrazují... nu tak to jsem rád... dořešeno.
Re: obyčejné pláště
Posted: 20:16 27. Aug 2010
by Quin_Fryar
A čím to bylo? já taky pláště nevidím...
Re: obyčejné pláště
Posted: 20:19 27. Aug 2010
by kucik
A urcite nemate v nwn.ini, pripadne nwnplayer.ini zakazane zobrazeni plastu? Jako dalsi moznost vidim, ze byste meli starej cfg, nebo exp hak, kde je definovano, ze jsou vsechny plaste videt.
Re: obyčejné pláště
Posted: 20:20 27. Aug 2010
by Bahnak
nevim, projedu ty HAKy, vidim to spíš někde tam, protože ostatní plaště se mi zobrazujou dobře... Jen tady ty drowí obyčejné ne...
Re: obyčejné pláště
Posted: 20:22 27. Aug 2010
by Quin_Fryar
OK stahnu je znova, díky.