Starší chybka, ale přece jenom nepříjemná. Na koni nejde vidět plášť a hodně vzhledů zbroje také ne. Bylo by možné tohle nějak opravit aby polovina jezdců na Thalii nevypadala jako kavalérie Raymanů?
Re: zbroj a kůň
Posted: 09:44 30. Aug 2010
by kucik
Jde pokud patřičně upravíš modely na ten phenotype.