Page 1 of 1

zbroj a kůň

Posted: 19:15 29. Aug 2010
by zachy
Starší chybka, ale přece jenom nepříjemná. Na koni nejde vidět plášť a hodně vzhledů zbroje také ne. Bylo by možné tohle nějak opravit aby polovina jezdců na Thalii nevypadala jako kavalérie Raymanů? :D

Re: zbroj a kůň

Posted: 09:44 30. Aug 2010
by kucik
Jde pokud patřičně upravíš modely na ten phenotype.