Page 1 of 1

hakavarn a fullplate

Posted: 01:29 31. Aug 2010
by DarK_cz
když sem si předělával u barvíře zbroj a měnil sem hruď , zjistil sem že má asi jen 6 modelů, tak sem se chtěl vrátit na začátek (napsal sem číslo 1) a najednou mi to hodilo model bez zbroje (jen hruď bez zbroje) potom sem omylem zmáčkl ať to tak nechá. Poté sem zjistil že ac za fullplate se mi při
nasazení nesčítá, takže mam ac jako kdybych tu zbroj na sobě vubec neměl. A nejdou mi na to dát ani ty modely co pro tu zbroj na hakavarna byly předtím. Prosím o radu.

Re: hakavarn a fullplate

Posted: 06:21 31. Aug 2010
by -RoF-
Jo to je klasické zbugnutí zbroje, nedávno sme to probírali na chatu :).
Asi nezbývá, než si koupit novou zbroj, popřípadě poprosit DM o výměnu.

On je to zajimavý bug, otázkou jestli by bylo jeho zneužití trestné třeba pro mágy a tak hmm hmm :roll:

Re: hakavarn a fullplate

Posted: 10:21 31. Aug 2010
by Derken-
A nedá se zas číslem dát model zbroje zpět?

Re: hakavarn a fullplate

Posted: 10:23 31. Aug 2010
by de Aers
Ne, nedá.