hakavarn a fullplate
Posted: 01:29 31. Aug 2010
když sem si předělával u barvíře zbroj a měnil sem hruď , zjistil sem že má asi jen 6 modelů, tak sem se chtěl vrátit na začátek (napsal sem číslo 1) a najednou mi to hodilo model bez zbroje (jen hruď bez zbroje) potom sem omylem zmáčkl ať to tak nechá. Poté sem zjistil že ac za fullplate se mi při
nasazení nesčítá, takže mam ac jako kdybych tu zbroj na sobě vubec neměl. A nejdou mi na to dát ani ty modely co pro tu zbroj na hakavarna byly předtím. Prosím o radu.
nasazení nesčítá, takže mam ac jako kdybych tu zbroj na sobě vubec neměl. A nejdou mi na to dát ani ty modely co pro tu zbroj na hakavarna byly předtím. Prosím o radu.