Page 1 of 1
Kovařina - postih k OČ uhýbání u zbraní
Posted: 10:27 31. Aug 2010
by Muthor6
Ahoj,
když ukovám zbraň z 120% železa tak dává postih -1 k OČ modifikátor Uhýbání.
Zkoušel jsem ořechovou, dubovou i mahagonovou násady, dělá to u všech.
Dělá mi to jak u krátkého meče tak rapíru. Ostatní jsem nezkoušel.
Mohl by na to někdo kouknout? Výrobu mám triviální, takže nechápu proč bych měl dostávat nějaký postih

Re: Kovařina - postih k OČ uhýbání u zbraní
Posted: 13:35 31. Aug 2010
by slencak
Šak musíš smíchat různý kovy a přijít na spravnej poměr*zabrblá*
Re: Kovařina - postih k OČ uhýbání u zbraní
Posted: 14:13 31. Aug 2010
by Sapal
Je to tak, jak brblá slencak.

Re: Kovařina - postih k OČ uhýbání u zbraní
Posted: 14:19 31. Aug 2010
by Muthor6
Ale já chci udělat jenom železný meč. Tady nejde o poměr, když jsem udělal 120% zlato tak to do - oč nedávalo, ale železo to dělá a nemělo by udajně.

Re: Kovařina - postih k OČ uhýbání u zbraní
Posted: 14:28 31. Aug 2010
by KaTo
Muthor6 wrote:...
Nekřičte na něj

. Mrmlání se povoluje

.
Mě by taky zaskočilo, že když vím, že 80% železa + cokoli do 120% dá vylepšenou zbraň (+1) a něco, zatímco "full" železo za 120% dá záporný bonus do OC

(tj. 40% železa dá debuff do obrany

)
Imho, wtf, proč vůbec zbraň má kladné/záporné bonusy do obrany (myslím do AC, ne do krytu)?
P.S.
Beru to tak, že Nomis už chudák nevěděl co za bonusy jednotlivým kovům dát

.
Re: Kovařina - postih k OČ uhýbání u zbraní
Posted: 21:23 31. Aug 2010
by slencak
Muthor6 wrote:Ale já chci udělat jenom železný meč. Tady nejde o poměr, když jsem udělal 120% zlato tak to do - oč nedávalo, ale železo to dělá a nemělo by udajně.

//kdýž jsem dělal botky ze železa, dostaly postih -1 obratnost......když to smícham například s bronzem, zlatem je to ok. Beru to tak, že boty ze železa samotnýho jsou moc těžký

stejně to bude s tou zbraní, na pravou ruku je to větší záhul a tím pádem tam máš slabší obranu , začni víc posilovat

Re: Kovařina - postih k OČ uhýbání u zbraní
Posted: 12:11 10. Oct 2011
by sendys
pač a jelikož železo je těžke jak prase a uhybat snim neni sranda:)))
Re: Kovařina - postih k OČ uhýbání u zbraní
Posted: 00:00 13. Oct 2011
by Lambijec
sendys wrote:pač a jelikož železo je těžke jak prase a uhybat snim neni sranda:)))
Ze zlata bude určitě lehčí

Re: Kovařina - postih k OČ uhýbání u zbraní
Posted: 07:44 13. Oct 2011
by -RoF-
Lambijec wrote:sendys wrote:pač a jelikož železo je těžke jak prase a uhybat snim neni sranda:)))
Ze zlata bude určitě lehčí

A co taková platina

Re: Kovařina - postih k OČ uhýbání u zbraní
Posted: 07:58 13. Oct 2011
by Derken-
Já nechápu jak to děláte, udělal jsem kovařinu na top a v životě jsem žádnej takovej paskvil nevykoval
