Page 1 of 1
to ale asi není vtip....
Posted: 21:24 04. Sep 2010
by monstera
Fajsal Duvajsán, poslanec kuvajtského parlamentu : ke svému návrhu na státní dotaci k pořízení si druhé až čtvrté manželky. Pozor - panenské novomanželce musí být více než 40. Mladší mohou být, pokud jde o rozvedenou či ovdovělou samici.
Re: to ale asi není vtip....
Posted: 11:36 04. Mar 2021
by KaTo
Nechci zakládat nové fórum, ale na Hovinkách se nějaká zanícená presstituka rozepsala, dovolím si citovat:
Code: Select all
„Rozhodně není dobré zbraně jako hračky dětem zakazovat, jen po tom poroste jejich chuť a najdou si je jinde. Je však dobré mít kontrolu nad tím, na co si dítě hraje. Když si chlapec hraje s mečem, jakože osvobozuje princeznu, tak je to v pořádku. Když s ní seká hlavy 150 zombíkům, tak už je třeba být na pozoru, proč má takovou potřebu a bavit se s ním o jeho potřebách a obavách,“
Aneb nevědomé schrnutí rozdílu mezi HC-RP hráčem a Creeperem

.
P.S.
Btw - rád bych zachraňoval princeznu, leč bohužel mám spíš nutkání vykosit stopadesát zombíků (klidně i s nemrtvou princeznou na konci dungu

).
Re: to ale asi není vtip....
Posted: 11:49 04. Mar 2021
by Bruciacullo
To jestli je zabíjet 150 zombiku HC-RP snad zaleží na světě kde se to HC-RP má odehrávat ne?
