Page 1 of 1

Pasce + nerozbitné truhlice

Posted: 23:20 05. Sep 2010
by Prometheus
Chcel by som sa spýtať ako to je s nerozbitnými truhlicami.Ono nerozbitná truhlice nieje sama o sebe problém ale ak je na nej opakovacia pasca tak to už problém je.Keď sa človek preseká celou jaskyňou a na konci ho čaká poklad ku ktorému sa nedá dostať tak to moc nepoteší.
Opakovacie pasce niesu problém, nerozbitné truhlice tiež nie ale ak je to spojené je to veľký problém hlavne pre postavu ktorá si s pascami neporadí.

Re: Pasce + nerozbitné truhlice

Posted: 00:09 06. Sep 2010
by -darkvision-
Proto to taky je, aby si lide nesolovali ruzne dungy, ale vyuzivali druzin.

Re: Pasce + nerozbitné truhlice

Posted: 06:06 06. Sep 2010
by -RoF-
-darkvision- wrote:Proto to taky je, aby si lide nesolovali ruzne dungy, ale vyuzivali druzin.
A myslíš, že to pomáhá? :wink:

Re: Pasce + nerozbitné truhlice

Posted: 07:29 06. Sep 2010
by Glumišek
-RoF- wrote:
-darkvision- wrote:Proto to taky je, aby si lide nesolovali ruzne dungy, ale vyuzivali druzin.
A myslíš, že to pomáhá? :wink:
No jak u koho, u nás třeba jo. Jednoho dlouhoprsťáka do družiny a věru se nikdy nenudí. Systém je dobrý, vždy tam je co vzít jiného a něco prostě nejde pokud není na blízku chmaták. Mě se to líbí, pravda občas zamrzí, ale přijde mi to správné.

Re: Pasce + nerozbitné truhlice

Posted: 07:35 06. Sep 2010
by Prometheus
Som tak nejak dúfal že tie nerozbitné truhlice sú chyba :lol:

Re: Pasce + nerozbitné truhlice

Posted: 07:36 06. Sep 2010
by Glumišek
Prometheus wrote:Som tak nejak dúfal že tie nerozbitné truhlice sú chyba :lol:
Nejsou a nejlepší na tom je, že se do toho nakonec po útrapách podíváš a najdeš tam jednu krásnou pětizlatku. :D

Re: Pasce + nerozbitné truhlice

Posted: 08:46 06. Sep 2010
by monstera
Glumišek wrote:
Prometheus wrote:Som tak nejak dúfal že tie nerozbitné truhlice sú chyba :lol:
Nejsou a nejlepší na tom je, že se do toho nakonec po útrapách podíváš a najdeš tam jednu krásnou pětizlatku. :D
zatím co v rozbitelný truhle najdeš krásný střepy z flašky

Re: Pasce + nerozbitné truhlice

Posted: 08:58 06. Sep 2010
by menderon
Jako mne nrozbitné truhly netrápily, horší bylo, že jsem si sklo z rozbitých truhel schovával, protoze jsem si myslel, že to pujde využít při craftu. Víte kolik takový střepy vážej?!!!!

Re: Pasce + nerozbitné truhlice

Posted: 10:03 06. Sep 2010
by Cairon
A víš že 50 střepů od Vás obchodník opravdu vykoupí ? A to za velmi překvapující obnos... :twisted: Recyklujte !

Re: Pasce + nerozbitné truhlice

Posted: 10:32 06. Sep 2010
by menderon
Tolik střepů nikdy neunesu, abych to zkusil.....