Page 1 of 3

Pláště

Posted: 02:51 06. Sep 2010
by wsweetjane
Nešlo by pomocí zapnout - vyplnout vzhledy zbraní i vpnout zobrazení pláště?

Jako že by se místo těch ošklivých kamených vybral ten vlající u barvíře a vzhledově by fungoval místo toho dotyčného...:)

Re: Dynamické zobrazení zbraní

Posted: 16:06 06. Sep 2010
by kucik
Nešlo. Ale může se klidně někdo prohrabat vaultem, v čem může být problém s animacemi plášťů.

Re: Dynamické zobrazení zbraní

Posted: 17:46 06. Sep 2010
by venomeq
plaste pokdu se pamatuju se daj vypnout v toolu nastavi se tam nekde myslim ze se nema zobrazovat.Tim padem pak ve hre mate na sobe plast ale neni videt..

Re: Dynamické zobrazení zbraní

Posted: 17:54 06. Sep 2010
by kucik
Pak nevidíš pláště ty. Všichni ostatní ho na tobě vidí. Ale jo, ale je to ten výslednej efekt ;)

Re: Dynamické zobrazení zbraní

Posted: 08:06 07. Sep 2010
by tao kan
řešením je plášť nenosit. Tak to dělám já u mého zaklínače, sice je to omezující, ale aspoň tě to nesere a nevypadáš jako bubák :).

Re: Dynamické zobrazení zbraní

Posted: 08:10 07. Sep 2010
by -RoF-
Joo ten kdo vymyslel zobrazování pláštů byl taky pěkný ..... :roll:
Nejen že to vypadá jak pytle od zemáků, ale ještě tyhle problémy s křídlama.
Stejně nejlepší by bylo prostě dát úpravu pláštů a dám tam i na výběr invis plášt.

Re: Dynamické zobrazení zbraní

Posted: 09:17 07. Sep 2010
by Treason
Však to je v plánu, ne?

Re: Dynamické zobrazení zbraní

Posted: 09:51 07. Sep 2010
by kucik
Pokud chceš bonus za plášť, tak prostě musíš mít plášť. Pokud plášť nosit nechceš, tak za něj nebudeš mít bonus. Žádná varianta ,,chci bonus za plášť, ale nechci plášť." se nechystá.

Re: Dynamické zobrazení zbraní

Posted: 10:16 07. Sep 2010
by monstera
kucik wrote:Pokud chceš bonus za plášť, tak prostě musíš mít plášť. Pokud plášť nosit nechceš, tak za něj nebudeš mít bonus. Žádná varianta ,,chci bonus za plášť, ale nechci plášť." se nechystá.
Mám na sobě plášť, sednu na koně a plášť nevidím. Vidí ho ostatní, nebo ne ?

Re: Pláště

Posted: 11:55 07. Sep 2010
by zachy
Plášť nejde na koni vidět... jedina možnost je si udělat model pláště u barvíře(krejčího) tušim že část těla je to krk. Takovej ten vlnici se jakoby před postavičkou byl naplno puštěnej větrák :mrgreen:

Re: Pláště

Posted: 13:02 07. Sep 2010
by Lord_Berserk
s tema kamennejma plastema uz se to asi jednou resilo ... pred wipe se mi vlnily kdyz sem bezel takze nekde bude asi neco zmenenyho :)

ale co zpoceny mesicni fusekle ti taky stoji jak prkno :mrgreen:

Re: Pláště

Posted: 13:47 07. Sep 2010
by monstera
Lord_Berserk wrote:s tema kamennejma plastema uz se to asi jednou resilo ... pred wipe se mi vlnily kdyz sem bezel takze nekde bude asi neco zmenenyho :)

ale co zpoceny mesicni fusekle ti taky stoji jak prkno :mrgreen:
Jo ale když slezu z koně, tak ten plášť taky nevidím - někomu se pak objeví ?

Re: Pláště

Posted: 13:58 07. Sep 2010
by kucik
To je prostě chyba NWN, že se to zobrazení plaště neobnoví. Ostatní ho pak obvykle vidí.

Re: Pláště

Posted: 14:38 07. Sep 2010
by zachy
monstera wrote:
Lord_Berserk wrote:s tema kamennejma plastema uz se to asi jednou resilo ... pred wipe se mi vlnily kdyz sem bezel takze nekde bude asi neco zmenenyho :)

ale co zpoceny mesicni fusekle ti taky stoji jak prkno :mrgreen:
Jo ale když slezu z koně, tak ten plášť taky nevidím - někomu se pak objeví ?
ho svlikni a oblikni a mas to ;) mě se s Grombem delala chyba kdyz jsem bojoval, tak se mi plašt nějak pokroutil kolem ramen a zustaly tam takovy diry :)

Re: Pláště

Posted: 15:57 07. Sep 2010
by monstera
zachy wrote:
monstera wrote:
Lord_Berserk wrote:s tema kamennejma plastema uz se to asi jednou resilo ... pred wipe se mi vlnily kdyz sem bezel takze nekde bude asi neco zmenenyho :)

ale co zpoceny mesicni fusekle ti taky stoji jak prkno :mrgreen:
Jo ale když slezu z koně, tak ten plášť taky nevidím - někomu se pak objeví ?
ho svlikni a oblikni a mas to ;) mě se s Grombem delala chyba kdyz jsem bojoval, tak se mi plašt nějak pokroutil kolem ramen a zustaly tam takovy diry :)
mě jde o to, jestli ho ostatní vidí. Občas mi vyhovuje mít na sobě plášť, který vidět není ........