Page 1 of 1

Zákazník u Krkovičky

Posted: 14:09 14. Sep 2010
by joergen
NPC "Zákazník", modrý oblečení, pohybující se nejblíž baru, by si zasloužil smazat nebo aspoň někam přesunout... Toho, že se akorát zmateně motá před barem, si hned někdo nevšimne. Když ale začne chodit kolem dvou křesel u krbu ve chvíli, kdy na nich někdo sedí a povídá si, je to pro dotyčné při nejmenším nepříjemné. :)

Re: Zákazník u Krkovičky

Posted: 22:49 14. Sep 2010
by Krata
je to prostě místní opilec.. můžete se kdykoliv zvednout a jít jinam :)

Re: Zákazník u Krkovičky

Posted: 01:56 15. Sep 2010
by joergen
to sice jo, ale nemůžeš ho normálně vyhodit z hospody, nebo mu pár vrazit jako ožralovi co otravuje. Kdyby tohle šlo, tak neni problém :-)

Re: Zákazník u Krkovičky

Posted: 07:37 15. Sep 2010
by Krata
no mohl by se mu přidat dialog a dát pár možností, zkusit po dobrém nebo po zlém ho doprovodit ven.. pak by byli různý hody kdy by zákazník mohl vyhodit tebe protože by to byl veterán armády :)