Page 1 of 1

Zmizeni kone, zmizeni lokaci(už dele)

Posted: 19:58 18. Sep 2010
by sendys
Zdravim kone jsem predevcirem vecer vedl do karathy prikazem vzit sebou celou dobu se mi obevoval jel jsem od orku k vychodni brane .... pri vspuku lokace vychodni brana se mi kun uz neobevil.Chybi dve lokace v Elfim meste a to Koželuh a Šípař rad ybch kdyby se vratily pokud je to možny vim ze bez zaloh to nejde ....

Re: Zmizeni kone, zmizeni lokaci(už dele)

Posted: 20:07 18. Sep 2010
by Muthor6
Pokud vím, tak se kůň musí brát přes lokaci jedině když ho máš osedlaného, pokud ti zmizel tak bude na místě kde jsi mu dal naposledy příkaz stát na místě...

Re: Zmizeni kone, zmizeni lokaci(už dele)

Posted: 20:33 18. Sep 2010
by KaTo
kůň nalezen

Re: Zmizeni kone, zmizeni lokaci(už dele)

Posted: 01:28 19. Sep 2010
by sendys
KaTo wrote:kůň nalezen
dekuju kato