Page 1 of 1

Chyba pri pripojeni do hry

Posted: 21:42 13. Aug 2007
by Hassan
Kdyz jsem se odpojoval byl Frem v Har-Ganetu(presnou lokaci nevim)Kdyz jsem se pripojil byl jsem v pekle :( (to uz je vyreseno),ale zada se mi ze mam nejak min expi nez kdyz jsem se odpojil.... :?

Posted: 22:26 13. Aug 2007
by Sylmael
1. Neverim ze ti to zobralo XP
2. Je to dokaz toho ze si po smrti bol oziveny DM mocou
3. Zatajil si, ze si sa po lognuti snazil aktivovat dialog thaala ked ta to automaticky neprenieslo do povodnej lokacie

Posted: 22:32 13. Aug 2007
by Daanri
Z pekla som ho vyhodil a co sa tyka xp tak to nech rozhodnu vyssi (jaara alebo rejty) bo sa jedna o vacsi pocet xp.

Posted: 22:41 13. Aug 2007
by Sylmael
Myslis ze tie XP sa stracaju len tak do nekonecneho etheru? Uvidime veru ako sa rozhodne samotny admin. Mozno to bude nakoniec pre nas vsetkych zaroven prekvapenim aj poucenim.

Posted: 22:42 13. Aug 2007
by jaara
Pro ztraty XP neni duvod.

Pro objeveni v pekle duvod je, bohuzel. Mam mensi problem s ukladanim do databaze pri logoutu postavy, doporucuju pouzivat Dusi bytosti :). Alespon prozatim, nez se problem vyresi (dofam ze od pristiho restartu).
3. Zatajil si, ze si sa po lognuti snazil aktivovat dialog thaala ked ta to automaticky neprenieslo do povodnej lokacie
To z vyse uvedeneho duvodu nemusi byt pravda. Pravdepodobne se tam objevil rovnou.

Posted: 22:53 13. Aug 2007
by Sylmael
To z vyse uvedeneho duvodu nemusi byt pravda. Pravdepodobne se tam objevil rovnou.
Ak si nieco dodatocne upravoval a rozvinul to com som ja urobil, tak chapem.

Posted: 22:57 13. Aug 2007
by jaara
Upravoval. Nicmene by to bylo tak i kdybych nic nedelal.

Posted: 10:14 14. Aug 2007
by Hassan
Tak za 1:V tom pekle jsem se obevil okamzite aniz bych cokoliv a jakkoliv delal!Zadnej rozhovor s Thalem jsem neaktivoval jak se tu nekdo domiva...No a za 2:Jsem napsal ze se mi "ZDA" ze tech expu mam nak malo....

Posted: 10:21 14. Aug 2007
by Daanri
Tak "zdanie" nie je dovod na vratenie xp...to by mohol tvrdit kazdy ze sa mu "zda" ze mu chybaju xp a nech mu vratime tolko a tolko xp

Posted: 19:12 15. Aug 2007
by jaara
bug s databazi opraven, pri logoutu se jiz vse ulozi spravne jak ma

Posted: 20:13 15. Aug 2007
by Istvan
Taky jsem se docela divil kdyz jsem logl po restartu a obevil jsem se v dupeti tigrice, kun to odnesl, ja nastesti prezil...
Nemile prekvapeni, uz jsem si rikal, ze nejake zaludne DM me prehodilo do jine lokace :wink: