Page 1 of 1

Dynamicke efekty zbrani

Posted: 00:31 19. Sep 2010
by Elverin
Mam mensi problemek. Zbrane v invu zustavaji zobrazene na tele postavy (mec u pasu, kopi na zadech) ikdyz je equipnu a dokonce i kdyz je odlozim na zem. Tusi nekdo cim by to mohlo byt? :)


P.S. relog nepomaha

Re: Dynamicke efekty zbrani

Posted: 00:44 19. Sep 2010
by Muthor6
Ty které nechceš aby se zobrazovaly vypni pomocí tohohle návodu
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 495#p71495
Mě to funguje dobře :)

Re: Dynamicke efekty zbrani

Posted: 00:45 19. Sep 2010
by Elverin
Zapomela jsem dodat ze vypnuti efektu prez dusi jakymkoliv zpusobem taky nezabira :D

Re: Dynamicke efekty zbrani

Posted: 08:38 19. Sep 2010
by nomis_b
no me tohle nekdy dela, ale po restartu serveru to zkusim znova, a zase vse funguje dobre. proste nekdy to ma blby den ...

zkus to po vice restartech, jeslti ti to bude delat porad.

Re: Dynamicke efekty zbrani

Posted: 10:55 19. Sep 2010
by zachy
co takhle zbran polozit na zem, trosku si pohrát s dusi bytosti, odhlásit se, prihlásit se?

Re: Dynamicke efekty zbrani

Posted: 11:37 19. Sep 2010
by Elverin
Tak restart to vyresil, diky :)

Re: Dynamicke efekty zbrani

Posted: 12:09 19. Sep 2010
by -darkvision-
zachy wrote:co takhle zbran polozit na zem, trosku si pohrát s dusi bytosti, odhlásit se, prihlásit se?
A lokace ti tu zbran da pryc kdyz se odhlasis - to bych neriskoval radsi.

Re: Dynamicke efekty zbrani

Posted: 12:34 19. Sep 2010
by zachy
proč? pokud nespadne server a nikdo ti to nešlohne není čeho se bát :)

Re: Dynamicke efekty zbrani

Posted: 13:21 20. Sep 2010
by Elverin
Nastesti to vyresil pravidelny restart :)