Page 1 of 2

jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 16:08 22. Sep 2010
by nomis_b
Jen takova veskrze anonymni anketa.. Protoze to ma co do cineni s craftem, tak me to proste jen tak zajima, jak se to v prumeru hracum povedlo.

Tedy jestli hlidani silnyma potvorama je to prave, nebo jestli tak dochazi k tomu, ze se to vzdycky nejak obejde, aby se nemuselo bojovat :wink:

Jinak prijimam nazory, jak vy osobne byste zajistili bepecnost nejatraktivnejsiho kovu na Thalii (ale jen nazory, kompetence ke zmenam nemam :( )

//Edit kucik: Přidána možnost, "koupil" do ankety. Ikdyž vypovídající schopnost této volby je nulová, takže jsem se na to mohl vyprdnout.

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 16:26 22. Sep 2010
by zachy
nomis_b wrote:Jen takova veskrze anonymni anketa.. Protoze to ma co do cineni s craftem, tak me to proste jen tak zajima, jak se to v prumeru hracum povedlo.

Tedy jestli hlidani silnyma potvorama je to prave, nebo jestli tak dochazi k tomu, ze se to vzdycky nejak obejde, aby se nemuselo bojovat :wink:

Jinak prijimam nazory, jak vy osobne byste zajistili bepecnost nejatraktivnejsiho kovu na Thalii (ale jen nazory, kompetence ke zmenam nemam :( )
Ja jsem ziskal meteor od Pajky jeste za Gromba. Ona to mela tusim z Q.
Proti prochazce a ziskani pomoci GSka bych vratil zmeny kouzla True seeing aby se dalo opet umoznit prohlednuti GSka.

Nebo aby tezeni, sber, sekani stromu, stahovani potvor zviditelnilo i GSko (proste aby jakykoli dotek osoby v GSku postavu "vratilo" zpet do sveta"

Nevim jestli jsou u meteoru pasti, ale mohly by pripadne plizici se nebo neviditelne postavy pri spusteni pasti postavu zviditelnit.

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 16:31 22. Sep 2010
by kucik
zachy wrote: Nebo aby tezeni, sber, sekani stromu, stahovani potvor zviditelnilo i GSko (proste aby jakykoli dotek osoby v GSku postavu "vratilo" zpet do sveta"
Mám za to, že po posledních úpravách (cca pár dní zpět) by nemělo být možné těžit (minimálně kovy) v GS. Pokud se pletu, tak mě vyveďte z omylu.

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 16:31 22. Sep 2010
by LDamian
Chybí tam možnost: koupil jsem ho od někoho jiného. Ta bude podle mne celkem častá a někdy půjde o překupy přes několik postav a hráčů.

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 16:31 22. Sep 2010
by Pajule
ano ano já ho měla z Q snad z toho prvního tenkrát kdy padla hvězda k zemi :D :) ještě s Alleyou

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 18:31 22. Sep 2010
by cer-c
Kalio s Marou se probojovali ke "starému" meteoru a zároveň používali invi/GS. Ono nám víc vyhovovalo mlátit ty potvory od rudy k východu než od východu k rudě. Ruda pak nefungovala, tak jsme nakonec získali rudu od DM. Z toho usuzuji, že jsme se k němu promlátili...

Spíš by mě zajímalo jak to s tím meteorem vlastně je. Někdo na foru tvrdil, že je někde jinde nějaký nový meteor a ten původní, je jen na okrasu. Bylo by skvělé, kdyby se k tomu někdo kompetentní vyjádřil jak to vlastně je. Případně odstranit původní nefunkční skály, aby nemátly lidičky, který na to narazí.

PS: doufám, že jsem OOC nevynesl moc informací

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 18:37 22. Sep 2010
by Derken-
Co vim, tak jsme se k němu promlátili s Urlraenem :) A jak ho těžil potom on si už nepamatuju, pže mě poslední příšerák poslal na kafíčko k Astarothovi :)

Btw. To co vim o meteoru, jak by to teď mělo být.. Tak myslím, že to je nejlepší řešení :)

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 09:06 23. Sep 2010
by jachyra
Tak ja nemôžem hlasovať, bo som meteor získala neskutočne veľa spôsobmi :D

1) získala od DM v Q (ešte s Fallom, uhádol hádanku)
2) kúpila od niekoho iného
3) dostala sa k nemu po svojich v spoločnosti najslávnejšej nemej a drzej elfky ;)

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 09:51 23. Sep 2010
by nomis_b
Meteoriticka ruda MOMENTALNE tezit jde.

Uz nikde neexistuje ruda "jen na okrasu". Jestli je na starem miste, ci novem miste, apod. to si zjistete IC.

Jinak me docela prekvapilo, ze dost lidi se probojovalo, ale to je dobre. To znamena, ze to jde dokazat se tam probojovat a vypada to i, ze se tam nechodi jen tak prochazet (v GS) ale je to vo drzku i v lepsi parte a to byl ucel.

Takze dekuji za odpovedi

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 23:40 24. Sep 2010
by -darkvision-
Vyvrazdil jsem veskere npc po ceste k meteoricke oceli sam, pak jsem si ji natezil a odesel. Nestydim se za to a tak to rikam verejne.

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 18:13 27. Sep 2010
by Bahnak
já normálně kliknul v konzoli na vytvoř prut meteoricky oceli :-D :mrgreen:
taky se za to nestydím :oops: :roll: :mrgreen:

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 22:44 27. Sep 2010
by Krata
Bahnaku, dávat za DM předměty svým postavám je zakázané, neřikám že to každej nedělal, ale nerozhlašujem to na foru :mrgreen:

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 02:05 28. Sep 2010
by Bahnak
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 10:01 28. Sep 2010
by nomis_b
Krata wrote:Bahnaku, dávat za DM předměty svým postavám je zakázané, neřikám že to každej nedělal, ale nerozhlašujem to na foru :mrgreen:
No podle me za to bylo i na Thalce par DMek potrestano...

btw jak sem byl DM adept, tak sem mel problem se dostat se 2 komplama naraz na Thalku.. vim ze to jde obejit, ale byl sem linej :wink:

takze i v tomto hnusnem svete existuji zarici priklady.

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 01:24 29. Sep 2010
by Bahnak
:mrgreen: se to tu nějak zvrhava ta diskuze :mrgreen:
mám problém to v tý paletě vubec najít, natož řešit jak to propašovat svoji postavě do invu :-D
až přijdu na to, kterej jeliman to po paletě rozházel jak jehly do sena, tak mu osobně pogratuluju.
kdyby to aspon bylo v jedne rozumne složce, ale ten craft se motá fakt naprosto nechutně všude možně :twisted:
A hledat to občas kvuli našemu "stabilnímu" servru musím...
Uvítám zájemce co by to dal všechno dokupy a roztřídil to do nějakejch rozumnejch šupliku.
Jo a vyhazel itemy ze staryho craftu co se v paletě motaj.
A vubec... :mrgreen: :shock: :roll: :twisted: