Page 1 of 1

Balíčky do Kel-A-Hazr

Posted: 16:30 22. Sep 2010
by EXITUS999
Balíčky mají špatný popis s překlepem:
Balíček pro blabla do pOstniho města Kel-A-Hazr. Chybi tam u, jen chybka mala :)

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Posted: 21:20 25. Sep 2010
by Muthor6
Od Dorna jsem dostal balíček KNIHOVNÍKOVI z paláce v Kel-A-Hazru, balíčky však přijímá jenom knihovníkův pomocník.. některé to může zmást :wink:

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Posted: 10:23 26. Sep 2010
by nomis_b
No svet neni tak lehkej, jak vypada a nekdy se holt clovek musi zeptat na cestu.. stejne jako v karadske radnici apod.

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Posted: 20:36 26. Sep 2010
by DenGrasse
Muthor6 wrote:Od Dorna jsem dostal balíček KNIHOVNÍKOVI z paláce v Kel-A-Hazru, balíčky však přijímá jenom knihovníkův pomocník.. některé to může zmást :wink:
Je škoda že to takhle vykecáš na foru, aby hráči FAKT nemuseli projevit ani náznak invence... :|

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Posted: 21:42 26. Sep 2010
by menderon
DenGrasse wrote:......
Cítím podtext nových změn u donášení balíků...... vidím to takto:
"V Karathe dones tento balík kupci v Kel-A-Hazr"
"V Kel-A-Hazr po dvou hodinách hledání, občan xy: Ach ano vy myslíte tohodle kupce, tak ten před několika hodinami vyplul do Karathy...."
V Karathe po delším hledání, nervy na pochodu, časový limit na hraně. Neznámá služka zcela nahodně: "Ach tak, kupec před několika minutami odjel na koni do Doubkova."
Hrdina bez kone (posličkovstvi nedělaj boháči) vyráží do Doubkova.....
"Ale synu, kupec tu byl před několika dny...."
...
...
na cestě do Tartenu - kupec nedorazil, unesli ho banditi a požadují výkupné. následuje záchranná akce při které se dozví od posledního žijícího bandity, že kupec unikl......

Utrmácený hrdina po cestě kolem světa za méně než 80 dní, hladový nemytý, nevyspalý téměř o pet levelů výše a po deseti návštevách kněze, po kterých si vždy poslední hodinu nepomatuje.... předává Obchodníkovi balíček.
Při předání obchodníkovi:
"Co jste s tím vínem dělal??!!!" "to není víno, to je patok, že bylo na prudkém slunci? A muselo vám i nekolikrát zmerznout!. To si nahradíš syčáku......"
Konec:
A. hrdina solí - je nenapravitelnej gooder
B. hrdina se stává vrahem, nebo je hledán za těžké ublížení na zdraví :mrgreen:

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Posted: 23:01 26. Sep 2010
by Daanri
menderon wrote:
DenGrasse wrote:......
Cítím podtext nových změn u donášení balíků...... vidím to takto:
"V Karathe dones tento balík kupci v Kel-A-Hazr"
"V Kel-A-Hazr po dvou hodinách hledání, občan xy: Ach ano vy myslíte tohodle kupce, tak ten před několika hodinami vyplul do Karathy...."
V Karathe po delším hledání, nervy na pochodu, časový limit na hraně. Neznámá služka zcela nahodně: "Ach tak, kupec před několika minutami odjel na koni do Doubkova."
Hrdina bez kone (posličkovstvi nedělaj boháči) vyráží do Doubkova.....
"Ale synu, kupec tu byl před několika dny...."
...
...
na cestě do Tartenu - kupec nedorazil, unesli ho banditi a požadují výkupné. následuje záchranná akce při které se dozví od posledního žijícího bandity, že kupec unikl......

Utrmácený hrdina po cestě kolem světa za méně než 80 dní, hladový nemytý, nevyspalý téměř o pet levelů výše a po deseti návštevách kněze, po kterých si vždy poslední hodinu nepomatuje.... předává Obchodníkovi balíček.
Při předání obchodníkovi:
"Co jste s tím vínem dělal??!!!" "to není víno, to je patok, že bylo na prudkém slunci? A muselo vám i nekolikrát zmerznout!. To si nahradíš syčáku......"
Konec:
A. hrdina solí - je nenapravitelnej gooder
B. hrdina se stává vrahem, nebo je hledán za těžké ublížení na zdraví :mrgreen:
hmm niekde z tymu mame asi unik informacii...ale inac si to trafil presne...takto to bude po najblizsich upravach viac menej vypadat :wink:

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Posted: 23:25 26. Sep 2010
by EXITUS999
Daanri wrote:
hmm niekde z tymu mame asi unik informacii...ale inac si to trafil presne...takto to bude po najblizsich upravach viac menej vypadat :wink:
Tak to potěš kotě, jestli budu za balíčky ještě platit :-D

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Posted: 00:05 27. Sep 2010
by DenGrasse
Skutečnou verzi jak to bude vypadat ale někdo smazal, nemůžu jí najít. :mrgreen: Naštěstí fantazie hráčů tak daleko nesahá :mrgreen: