Page 1 of 4
Truhlář update
Posted: 09:55 24. Sep 2010
by White wolf
Zajímalo by mě jestli už sou nahrané luky a kuše a pokud ano pak jde udělat pouze polotovar. Zkoušela sem polotovar,tětivu a kov a pak stála a čekala a prd.

Zkoušel to ještě někdo nebo jen já sem tak zvědavá?
Re: Truhlář update
Posted: 11:56 24. Sep 2010
by nomis_b
polotovar je presne co ?? vec, co ma %, nebo treba> kus bez tetivy ??
je dobre hodit screen treba co si tam davala, at se da neco z toho vyvodit
stejne jako u krejciho sem to doma samozrejme zkousel, a to pro male kuse a u nich to fungovalo bez problemu.
Jelikoz jsou tam pouzite rpedmety ze stareho crfatu, tak by meli i fungovat nyni. Je asle smaozrejme mozne, ze je nekdo mezitim smazal.
Re: Truhlář update
Posted: 12:54 24. Sep 2010
by kucik
Nemyslim si, že by je někdo mazal. Zas tak dlouho ty kozy nefunkční nejsou.
Re: Truhlář update
Posted: 13:10 24. Sep 2010
by nomis_b
ne kozy.. ale luky ze ba nekdo smazal z palety

Re: Truhlář update
Posted: 13:51 24. Sep 2010
by OneIceOne
Nedávno Bahňák vyráběl něco na vyměnění ze starého craftu a vypadl použitelný luk...
Re: Truhlář update
Posted: 14:07 24. Sep 2010
by nomis_b
OneIceOne wrote:Nedávno Bahňák vyráběl něco na vyměnění ze starého craftu a vypadl použitelný luk...
nedavno... nekdy... to pomuze jako mrtvemu zimnik
starej craft Dm sam od sebe zpustit nemohl, to jedine ze by zkousel crfat po updatu, kdy to jiz bylo zprovoznene a DM crafti stejnak jak hraci, akorat trosku rychlejc.
takze z toho to vypada, jako kdyby to fungovalo OK.
Ale je mozne, ze je tam spatne podminena moznost DM, nebo DEBUG. zkusim jeste doma jednou a uvidime.
Re: Truhlář update
Posted: 14:10 24. Sep 2010
by Garett
nomis_b wrote:OneIceOne wrote:Nedávno Bahňák vyráběl něco na vyměnění ze starého craftu a vypadl použitelný luk...
nedavno... nekdy... to pomuze jako mrtvemu zimnik
bylo to presne ten den co se nahrala truhlarina, takze par dni zpatky

Re: Truhlář update
Posted: 14:15 24. Sep 2010
by nomis_b
hm garett chtel tusim dlouhej luk, jak ho znam, takze zkusim proverit, zda neni chzba jen u malych luku, protoze z prvniho rpispevku nevim, co za typ luku to bylo.
Re: Truhlář update
Posted: 18:46 24. Sep 2010
by White wolf
Tak já to upřesním zkoušela sem krátký luk vrba ...vypadl mi z toho luk bez tětivy a pak sem to hodila zpět i se zakoupenou tětivou ....nedělo se nic takže sem se zeptala hráče o kerým vím,že luky dělal a po rozhovoru sem tam dala luk bez tětivy+ prut železa+ tětivu pro vrbu a stála a čekala a nic.

KDO dělá štíty ?
Posted: 20:17 21. Oct 2010
by monstera
Kdo teď dělá štíty ? U truhláře v nabídce nejsou, a platnéř jim jenom může měnit vzhled .....
Re: Truhlář update
Posted: 20:02 27. Oct 2010
by cer-c
Štíty dělá Nomis

Teda aspoň podle toho co bylo v novinkách. Štíty teď jen u plátnéře v Karathe, případně u dobrodruha. Jak je tomu dole netuším.
Re: Truhlář update
Posted: 13:28 04. Aug 2011
by innfra
Hlásim chybu:
Pradub + stříbro udělá na kuší +3 oč odražení, což asi zamýšleno nebylo
staty kuše:
+3 oč odražení
+4 útok
Silná kritická 10
+10silný
Re: Truhlář update
Posted: 13:49 22. Feb 2012
by Absinthorix
Lehká kuše
železný dub + stínová ocel
kritická zranění 1k4
silný +7
a to je vše.
Od takto dobrých materiálů bych čekal i nějakou tu runu... Je to záměr nebo chybka?
Re: Truhlář update
Posted: 13:52 22. Feb 2012
by kucik
Vypadá to na chybku. Mělo by tam být i AB.
Re: Truhlář update
Posted: 13:56 22. Feb 2012
by Absinthorix
kucik wrote:Vypadá to na chybku. Mělo by tam být i AB.
Zkoušel jsem tis s mithrilem, titanem a stínem - pořád to dávalo jen silný + a zvýšené kritické zranění.
Pak jsem si řekl, dobrá, zkusím železný dub a rovnou se stínem pro jistotu - vyšlo tohle. Tedy mám podezření, že chybka bude trochu rozsáhlejší.