Page 1 of 4

Truhlář update

Posted: 09:55 24. Sep 2010
by White wolf
Zajímalo by mě jestli už sou nahrané luky a kuše a pokud ano pak jde udělat pouze polotovar. Zkoušela sem polotovar,tětivu a kov a pak stála a čekala a prd. :roll: Zkoušel to ještě někdo nebo jen já sem tak zvědavá?

Re: Truhlář update

Posted: 11:56 24. Sep 2010
by nomis_b
polotovar je presne co ?? vec, co ma %, nebo treba> kus bez tetivy ??

je dobre hodit screen treba co si tam davala, at se da neco z toho vyvodit

stejne jako u krejciho sem to doma samozrejme zkousel, a to pro male kuse a u nich to fungovalo bez problemu.

Jelikoz jsou tam pouzite rpedmety ze stareho crfatu, tak by meli i fungovat nyni. Je asle smaozrejme mozne, ze je nekdo mezitim smazal.

Re: Truhlář update

Posted: 12:54 24. Sep 2010
by kucik
Nemyslim si, že by je někdo mazal. Zas tak dlouho ty kozy nefunkční nejsou.

Re: Truhlář update

Posted: 13:10 24. Sep 2010
by nomis_b
ne kozy.. ale luky ze ba nekdo smazal z palety :D

Re: Truhlář update

Posted: 13:51 24. Sep 2010
by OneIceOne
Nedávno Bahňák vyráběl něco na vyměnění ze starého craftu a vypadl použitelný luk...

Re: Truhlář update

Posted: 14:07 24. Sep 2010
by nomis_b
OneIceOne wrote:Nedávno Bahňák vyráběl něco na vyměnění ze starého craftu a vypadl použitelný luk...
nedavno... nekdy... to pomuze jako mrtvemu zimnik :mrgreen:

starej craft Dm sam od sebe zpustit nemohl, to jedine ze by zkousel crfat po updatu, kdy to jiz bylo zprovoznene a DM crafti stejnak jak hraci, akorat trosku rychlejc.

takze z toho to vypada, jako kdyby to fungovalo OK.

Ale je mozne, ze je tam spatne podminena moznost DM, nebo DEBUG. zkusim jeste doma jednou a uvidime.

Re: Truhlář update

Posted: 14:10 24. Sep 2010
by Garett
nomis_b wrote:
OneIceOne wrote:Nedávno Bahňák vyráběl něco na vyměnění ze starého craftu a vypadl použitelný luk...
nedavno... nekdy... to pomuze jako mrtvemu zimnik :mrgreen:
bylo to presne ten den co se nahrala truhlarina, takze par dni zpatky :)

Re: Truhlář update

Posted: 14:15 24. Sep 2010
by nomis_b
hm garett chtel tusim dlouhej luk, jak ho znam, takze zkusim proverit, zda neni chzba jen u malych luku, protoze z prvniho rpispevku nevim, co za typ luku to bylo.

Re: Truhlář update

Posted: 18:46 24. Sep 2010
by White wolf
Tak já to upřesním zkoušela sem krátký luk vrba ...vypadl mi z toho luk bez tětivy a pak sem to hodila zpět i se zakoupenou tětivou ....nedělo se nic takže sem se zeptala hráče o kerým vím,že luky dělal a po rozhovoru sem tam dala luk bez tětivy+ prut železa+ tětivu pro vrbu a stála a čekala a nic. :wink:

KDO dělá štíty ?

Posted: 20:17 21. Oct 2010
by monstera
Kdo teď dělá štíty ? U truhláře v nabídce nejsou, a platnéř jim jenom může měnit vzhled .....

Re: Truhlář update

Posted: 20:02 27. Oct 2010
by cer-c
Štíty dělá Nomis :) Teda aspoň podle toho co bylo v novinkách. Štíty teď jen u plátnéře v Karathe, případně u dobrodruha. Jak je tomu dole netuším.

Re: Truhlář update

Posted: 13:28 04. Aug 2011
by innfra
Hlásim chybu:
Pradub + stříbro udělá na kuší +3 oč odražení, což asi zamýšleno nebylo

staty kuše:
+3 oč odražení
+4 útok
Silná kritická 10
+10silný

Re: Truhlář update

Posted: 13:49 22. Feb 2012
by Absinthorix
Lehká kuše
železný dub + stínová ocel

kritická zranění 1k4
silný +7

a to je vše.

Od takto dobrých materiálů bych čekal i nějakou tu runu... Je to záměr nebo chybka?

Re: Truhlář update

Posted: 13:52 22. Feb 2012
by kucik
Vypadá to na chybku. Mělo by tam být i AB.

Re: Truhlář update

Posted: 13:56 22. Feb 2012
by Absinthorix
kucik wrote:Vypadá to na chybku. Mělo by tam být i AB.
Zkoušel jsem tis s mithrilem, titanem a stínem - pořád to dávalo jen silný + a zvýšené kritické zranění.
Pak jsem si řekl, dobrá, zkusím železný dub a rovnou se stínem pro jistotu - vyšlo tohle. Tedy mám podezření, že chybka bude trochu rozsáhlejší.