Page 1 of 2

nemůžu se připojit

Posted: 18:56 25. Sep 2010
by qwerty
mám problém s připojením, na thalii jsem ještě nehrála, založila jsem si postavu, zaregistrovala jsem se, stáhla všechny věci co jsou na stránkách, ale když dám "hrát" okno NWN spadne... nevím si s tím rady, zkoušela jsem několikrát dávat znova haky, cd key a všecko možný.... nevíte někdo co bych měla udělat? díky

Re: nemůžu se připojit

Posted: 19:03 25. Sep 2010
by Muthor6
Ahoj :) Vyzkoušej nastavit režim kompatibility, změnit rozlišení... pouštíš neverwinter přes nwnmain.exe ? Kdyžtak skoč sem na IRC, vyřešíme to rychleji :) http://wbe01.mibbit.com/?settings=48266 ... =%23Thalie

Re: nemůžu se připojit

Posted: 19:11 25. Sep 2010
by qwerty
ten chat mi nějak padá... no zkusila jsem to přes to nwmain a napíše to jen "byl jsi zaveden"

Re: nemůžu se připojit

Posted: 19:13 25. Sep 2010
by Muthor6
Zkus na chat v jiném prohlížeči než v Opeře.
Jinak "byl jsi zaveden" je postup! :mrgreen: Tedka už stačí jenom ověřit jestli se připojuješ se stejným nickem jako máš zaregistrované na stránkách thalie a jestli máš thalie cd key stejny jako mas soubor nwncdkey.ini :)

Re: nemůžu se připojit

Posted: 19:15 25. Sep 2010
by venomeq
skontroluj si cd klic poradne...jestli nemas nejakej kterej uz nekdo uziva a nebo pokud nemas hru z nejakeho casopisu....tam bejvaj implicitni cd klice takze sou k nicemu
Popripadne me jeste napada ze sou mozna spatne stahnute haky zkus stahnut (nebo rozbalit) znova a poradne si je prekopirovat do prislusnych slozek podle pripon...

Re: nemůžu se připojit

Posted: 23:50 23. Apr 2011
by Tashara
Zdravim mam problem s pripojenim: win 7 servis pack 1 , hraju na notebuku, na PC se mi to nestavalo.
Bud mi zamrzne hra, nebo me to proste kopne - timeout, jako by se mi disconectnul internet, a potom, kdyz se se chci zase lognout, ukazuje mi to thalii jako off i kdyz je online... ostatni servery ve vypisu jsou normalne on... trva to 5- 20 min, nez se zase muzu pripojit... predem diky za pripadne rady.

Re: nemůžu se připojit

Posted: 14:31 16. May 2011
by Radim
Zdarec lidi,
mám malej problém.Přeinstaloval jsem komplet systém s formátem a NWN si překopčil na jinej disk.Teď když to spustím tak při přihlášení mi to vyhodí hlášku...neplatné jméno nebo heslo

Pls poraďte díkas

Re: nemůžu se připojit

Posted: 15:08 16. May 2011
by mandos
Jestli nemáš originálku, máš přepsané ty hosty? nic jiného mě nenapadá :)

Re: nemůžu se připojit

Posted: 15:14 16. May 2011
by Radim
Originál samo mám.V nwnconfig sem přepsal cestu kde si ho najde když se změnil název disku,ale pořád nic.Snad poradí Kucik to je hlava na tohle a já sem počítačová lama.

Re: nemůžu se připojit

Posted: 15:33 16. May 2011
by mandos
hmm zkus ještě přepsat registry

Re: nemůžu se připojit

Posted: 15:54 16. May 2011
by Radim
Mě se to musí napsat jak debílkovi s postupem jinak to nezmáknu :mrgreen:

Re: nemůžu se připojit

Posted: 15:55 16. May 2011
by Tretas
Někdy pomůže po kliknutí na Více hráčů hned odkliknout OK (pokud tam máš předvyplněné jméno a heslo). Nejrychleji se ti to povede myší kliknout na Více hráčů a hned enter.

Je to sice divné řešení, ale mě funguje. Tak snad i tobě.

Re: nemůžu se připojit

Posted: 16:37 16. May 2011
by -darkvision-
Je to jasný, nejsi registrovanej na bioware totiz !!!

Takze postup je tento:

Btw tohle si taky zakládal ty, ten topic :twisted: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 117&t=4460

Ale tady co píše kucik:
kucik wrote:Pokud si ho tam z nejakeho duvodu nechces registrovat, zabran hre pripojovat se na nej. Nejsnaze pridej radek:

127.0.0.1 nwmaster.bioware.com #nwn master server
do windows/system32/drivers/ets/hosts
Takže se proklikej Windows/system32/drivers/etc/hosts
Pak si "hosts" přetáhni na plochu třeba. Otevři v poznámkovým bloku a pod ty řádky začínající "#" a končící "#" tak pod ně přidej toto "127.0.0.1 nwmaster.bioware.com #nwn master server" jen takto.
Pak to ulož a přesuň zpět do složky "etc" a půjde Ti to.

Re: nemůžu se připojit

Posted: 16:44 16. May 2011
by Radim
:mrgreen: fachčí,se mi nechtělo procházet celej topic.Máš plus Vašíku a těš se na srázek :wink:

Re: nemůžu se připojit

Posted: 20:37 27. Jul 2011
by rosnicka
ahoj, ze bych tady nasla radu? zaregistrovala jsem se, sehnala klic protoze mam hru ze score.. stahla co jsem mela ale problem... do hry jsem se prihlasila, vytvorila postavu a kdyz si dam hrat tak me to nechce pripojit ke thalii protoze to chce haky.. fajn.. pro jistotu jsem stahla kompletni balicek, rozbalila a ted jsem v haji protoze nevim co s tim.. jestli ty haky mam nekam dat.. mam je rozbalene ve hre.. vi nekdo radu pekne prosim smutne koukam..