Page 1 of 3
Vadný Item
Posted: 02:40 26. Sep 2010
by Derken-
Každým logem se mi mění hůl vytažená dnes po ranním restartu ve 2 z trezoru.
Prve sem jí mohl nosit

To bych byl asi největší zabiják na Thalii. Po Dalším logu vyžaduje lvl 52
Acc: -Derken-
Postava: Alyffyn Zau'ndar
Prosím o odebrání tohoto itemu a přípádné vrácení mé staré krásné hůlky.
Edit: Taky prosím o strhnutí 100 expů naexpených s tímto itemem, musel jsem si prostě zkusit tim něco bacit

Re: Vadný Item
Posted: 16:29 01. Oct 2010
by kucik
Odkud je ta hul?
Re: Vadný Item
Posted: 18:06 01. Oct 2010
by -darkvision-
Ta hul je ode me, mel jsem ji z toolu upravenou a dříve byla jen +6čarozpyt a +6soustředění, pokad se nepletu. Do hry mi ji předalo Dm, uz nevím jake, ale urcite ji kontrolovalo než mi ji davalo.
Re: Vadný Item
Posted: 18:10 01. Oct 2010
by kucik
Aha. Takze problem je prave v te uprave v toolu.
Re: Vadný Item
Posted: 18:11 01. Oct 2010
by Bahnak
hm, čili opět typycký příklad toho, jak někdo nečte jak se to má dělat.
Darku, seš inteligentní člověk, prosím tě, vytvoř si tu hůl v toolu ze ZAKLADNIHO ITEMU bez abilit!!!
Teprve potom ji normalně uprav a přidej vlastnosti a klasickym zpusobem připrav a pošli na muj Mail:
Pouliii@seznam.cz
((a už se za tyden opět těším, až se bude řešit uplně to same znovu, škoda že to nikdy nejde zjistit u předavky...))
Re: Vadný Item
Posted: 18:13 01. Oct 2010
by kucik
Ja zkusim udelat nejaky testovatko.
Re: Vadný Item
Posted: 18:19 01. Oct 2010
by -darkvision-
Jo díky za rejp. Ale jaká je skutečnost?
Tu hůl jsem měl přes půl roku a nic se nestalo.
Ihned co se tahle "vada" oběvila, Derken to nahlásil, ničeho nevyužíval.
A poslední asi nejdůležitější věc:
a) Derken se díval do toolu a žádná taková hůl tam není.
b) To co říká Bahnak, tak by to vypadalo tak, že jsem v toolu vzal hůl A (+6útok, +naky kouzla trebas, + svetlo apod), vse jsem ji vymazal a udelal z toho hůl B (+6carozpyt, +6soustredeni) a nakonec z toho vznikla hůl C (+20vylepseni, +20zraneni ohnem - nebo co na tom screenu je). Z cehoz vyplívá ze to s toolem nemá defakto nic společného.
Re: Vadný Item
Posted: 18:23 01. Oct 2010
by kucik
No to musis vedet ty, z ceho jsi ji vyrobil. Ono pokud mi reknes, kdo tu hul ma, tak ti i muzu rict, z jake hole byla vyrobena, ale nevim, cemu by to pomohlo.
Re: Vadný Item
Posted: 18:42 01. Oct 2010
by Bahnak
asi tak, prave proto sem psal že seš chytrej kluk a tve jednani darku je OK.
Našel si ITEM, který je kravina.
Napsal si to, takže supr (mě fakt nebaví pořád prohlížet lidem inventáře a hledat masakry)
To vkládání itemů do truhly bohužel občas zpusobuje že se předmětu vrací vlastnosti ITEMu ze ktereho byly udelane.
Kdyby se item delal od začatku z předmetu BEZ vlastnosti, tak je klid.
Takže to plís vytvoř v toolu a pošli na mail, až budu mít čas, rád ti to prohodím.
O nic jineho važně nejde, tak to pořád nepitvejte...
Díky...
Re: Vadný Item
Posted: 18:46 01. Oct 2010
by venomeq
Je to zpusobene trezorem....stalo se mi eco pdoobneho pricemz sem ten item hned vyhodil....
Taktez sem vzal helmici s nejakyma vlastnostma a upravil ji a dm mi ji hodilo....po casek dyz sem ju nechal v trezoru padl server a kdyz sem ju vytahl mela ty vlastnosti ktere sem nastavil + jeste ty puvodni navic...nekdy se stava ze to hodi i neco jineho lepsiho.
Takze nejspsie to je tim ze se bere nejaka vec uz s vlastnostma misto zakladniho cisteho equipu a pri vlozeni do trezoru a padu serveru se to nak premaze.
Re: Vadný Item
Posted: 22:38 01. Oct 2010
by Xullfryn
Znova:
Ta hul jeste pred tim nez byla pretvorena NEMELA vlastnosti +20 a 20zraneni ohnem. Mela vlastnosti jinaci, takze nevim, proc po vyndani z trezoru ma tyto vlastnosti, protoze predtim je proste nemela, co si pamatuji..
To: Kucik: acc -Derken Alyffyn Zaundar
EDIT: Darkvision psal od Xulla z domova.
Re: Vadný Item
Posted: 22:53 01. Oct 2010
by kucik
Xullfryn wrote:
To: Kucik: acc -Derken Alyffyn Zaundar
Ale ta postava zadnou magickou hul u sebe nema.
Re: Vadný Item
Posted: 09:17 02. Oct 2010
by kucik
Xullfryn wrote:Znova:
Ta hul jeste pred tim nez byla pretvorena NEMELA vlastnosti +20 a 20zraneni ohnem. Mela vlastnosti jinaci, takze nevim, proc po vyndani z trezoru ma tyto vlastnosti, protoze predtim je proste nemela, co si pamatuji..
Takze jsem jeste prohledal tvuj trezor, kde jsi mel tu hul.
Vysledek:
Ano, puvodni hul, ze ktere jsi to vytvoril je Hul Lilith, ktera MELA skutecne +20 vylepseni a +20 zraneni ohnem.
Zahada vyresena.
Re: Vadný Item
Posted: 11:46 04. Oct 2010
by nomis_b
NO obecne jen doporuceni pro DM ode mne :
nedavejte jim nic, a reknete jim, ze se da vzhled (ano i magickych holi) zmenit na kovadline. (uz by to melo byt nahrane)
+ kdyz je to draha vec, tak radsi printscreen, kdyby vam to nahodou zmizelo.. (snace je vzdycky.)
Re: Vadný Item
Posted: 18:45 04. Oct 2010
by Bahnak
juhůůů, už nikomu NIKDY nic nebudu předávat!
