Page 1 of 2

nevim

Posted: 15:42 27. Sep 2010
by ernyt
nejde mi spustit instalace

Re: nevim

Posted: 15:46 27. Sep 2010
by nomis_b
ceho ? NWN ? Patch ? CEP ? Odkud, ktera verze atd.. nemas treba poskrabane CD, spatne stahnuty file z netu....

Me treba NW platinum edition delala to, ze kdyz si ji uprostred instalace zastavil, spadlo to, a neslo to znovu nainstalovat, protoze to bylo v registru dane, ajko ze prej uz to mam nainstalovane, ale samozrejmem to neslo ani odinstalovat, bo to nebylo nahrane..


NWN je ale skvele v tom, ze se nemusi instalovat, ale staci zkopirovat.

Re: nevim

Posted: 15:54 27. Sep 2010
by ernyt
cep a ja to stahnul jako ten cep klikl jsem na to a psalo to do you want to install cep 21 full

Re: nevim

Posted: 16:04 27. Sep 2010
by nomis_b
hm a neni tam treba tlacitko OK nebo YES, nebo ACCEPT , nebo neco takoveho ?

Re: nevim

Posted: 16:15 27. Sep 2010
by EXITUS999
ernyt wrote:cep a ja to stahnul jako ten cep klikl jsem na to a psalo to do you want to install cep 21 full
Vydrž chvilku ;)

Re: nevim

Posted: 16:19 27. Sep 2010
by menderon
Teda reknu Vam, obdivuji Vaši snahu pomoci člověku, ktery popisuje problém, že bych mu řekl, dokud se nenaučiš říci, kde je problém stoupni si do kouta a plač. to saé s posím a děkuji.

Měl jsem ten samý "problém".
Při instalaci CEPU se mi zvyšil vykon procesoru i paměti na 100% a pocitac cca 5 minut reagoval maximalne na ctrl+shift + escape. Rozhodně se nic nerozeběhlo.
Je to dané netrpělivostí, kdy po 5-6 s každej kliká na CEP znova, protože si myslí, že to nespustil. Nainstaloval jsem to až po restartu, kdy jsem CEPU dal po dvojkliku pet minut, aby si hrabal. Pak se mi spustilo teprve okno k insrtalaci a prostředky počitače se staly dostupné. Nevím, co to dělá,ale řešení je v čase + spuštění programu jako administrátor.

hezký den a zkust to + nauč se popisovat, co tě trápí:)

Re: nevim

Posted: 16:58 27. Sep 2010
by venomeq
Tak tak ...rozebehnuti instalace cepu trva tak 5-6 minutek po tom co odklepnes tu hlasku jak se te to pta jestli to vazne chces instalovat.....je to hlavne dane tim ze ten soubor cepovej je hodne velikej a nahustenej v sobe....takze mej strpeni a ono se to rozebehne...max co sem cekal na mene vykonejsim PC to trvalo 10 minut nez se spustil!!!

Re: nevim

Posted: 17:09 27. Sep 2010
by Bahnak
má zkušenost s instalací CEPu:
Odklikni install a jdi se osprchovat, skoč nakoupit, dej si kafe nebo pivko a pak se teprve vrať k monitoru kde na tebe možná bude čekat instalačka, která se konečně rozběhla...

Re: nevim

Posted: 18:38 27. Sep 2010
by Lord_Berserk
:mrgreen: tak tendle topic mi rozesmal a Kucika by urcite rozplakal ... aneb jak setrit slova a ostatni musi zapojit telepatii :mrgreen:

Nevim - nejde to pustit :mrgreen: :mrgreen:

Sorry za Spam nedalo mi to

Re: nevim

Posted: 16:17 24. Oct 2010
by genhiskhan
Spustil som inštalačný súbor CEP21_Full_c, dal som áno a otázku inštalácie a pred inštaláciou mi vybehla hláška: One or more of your NWN registry entries are missing. Running nwn.exe, or nwupdate.exe will rebuild them for you.

Dal som OK, ale nič sa neinštalovalo. Čo mám robiť ďalej?

Re: nevim

Posted: 16:40 24. Oct 2010
by kucik
Napadlo te treba udelat to, co to po tobe chce? :idea:

http://translate.google.com/#en|cs|One% ... 0for%20you.

Re: nevim

Posted: 17:05 24. Oct 2010
by Radim
Technická otázka,pojede mi Thalie i na vyšším CEPu 2.3?

Re: nevim

Posted: 17:08 24. Oct 2010
by kucik
Cep jsou jen haky. Takze ano.

Re: nevim

Posted: 17:09 24. Oct 2010
by Radim
Vďaka :mrgreen:

Re: nevim

Posted: 17:27 24. Oct 2010
by genhiskhan
A kde stiahnem NWN?