Page 1 of 4
plátneřina
Posted: 19:34 27. Sep 2010
by cer-c
Nechal jsem si kovat titanovou plnoplátovou zbroj. Pokud je mi známo, tak titan měl dělat pohlcení.
Výsledek z 200% titanu a mistrovské kůže je zbroj s +1 k OČ proti tupým zbpraním a 5% náchylnost na elektřinu. O pohlcení ani zmínka, tak se ptám jestli je to správně.
Já i plátnéř jsme čekali 5/+10 a v lepším případě 10/+5. Otázkou tedy je, zda je tam chybka nebo ne.
Dík
Re: plátneřina
Posted: 21:56 27. Sep 2010
by slencak
Dva dny zpátky jsem udělal +1ac +6 /5hp
*zabrblá* a to sem k tomu titanu použil jiný přísady

Re: plátneřina
Posted: 09:57 28. Sep 2010
by nomis_b
cer-c wrote:Nechal jsem si kovat titanovou plnoplátovou zbroj. Pokud je mi známo, tak titan měl dělat pohlcení.
Výsledek z 200% titanu a mistrovské kůže je zbroj s +1 k OČ proti tupým zbpraním a 5% náchylnost na elektřinu. O pohlcení ani zmínka, tak se ptám jestli je to správně.
Já i plátnéř jsme čekali 5/+10 a v lepším případě 10/+5. Otázkou tedy je, zda je tam chybka nebo ne.
Dík
mrknuna to. treba uz je to takzvane "out of range" a ej tam takove pohlceni, ze sem na to nemel skript. pripadna oprava bude v novinkach.
Re: plátneřina
Posted: 17:59 10. Oct 2010
by Radim
Dvě různé helmy,ale u obou postih do obratnosti.Dělá mi to i u jiných kovů nehledě na použitou kůži.Poměr u jedné z nich je 140 adamantin 60 zlato
PS.:
dodělal jsem 20 lvl a je to pryč tak nevím zda sem vůl nebo je to špatně

Re: plátneřina
Posted: 19:57 10. Oct 2010
by de Aers
Radim wrote:Dvě různé helmy,ale u obou postih do obratnosti.Dělá mi to i u jiných kovů nehledě na použitou kůži.Poměr u jedné z nich je 140 adamantin 60 zlato
PS.:
dodělal jsem 20 lvl a je to pryč tak nevím zda sem vůl nebo je to špatně

To znamená, že jsi špatně nakombinoval kovy

Re: plátneřina
Posted: 22:04 10. Oct 2010
by Radim
Čistej adamantin je těžko špatně nakombinovanej a mimochodem mi to udělalo předtím i u čistýho mithrilu,ale teď to je v pohodě tak nevím
Re: plátneřina
Posted: 12:11 11. Oct 2010
by Radim
Tak ještě jeden screen,aby bylo jasno prozměnu s velmistrovskou kůží.Pořád s postihem do obratnosti
Re: plátneřina
Posted: 12:18 11. Oct 2010
by de Aers
No tak je třeba už chyba jen to, že je čistej... já z adamintu vyrábim v pohodě bez postihů.
Re: plátneřina
Posted: 12:45 11. Oct 2010
by Radim
Prosím někoho kompetentního,kdyby mi to dělalo už dřív tak to sem asi nedávám.
Re: plátneřina
Posted: 12:52 11. Oct 2010
by kucik
Je to rozhodně nějaký divný. Ta obratnost by tam měla být -2 a ne -1.
Re: plátneřina
Posted: 13:21 11. Oct 2010
by de Aers
A nedělala ti to náhodou předtim proto, že si z toho Adamu vyráběl v menším poměru než můžeš teď ? .)
Re: plátneřina
Posted: 13:26 11. Oct 2010
by Radim
Teď už si jen hraju a zkoumám kombinace,předtím se mi nechtělo.Oboje jsou na max. 200%,ale klidně udělám všechny kombinace třeba s tím zlatem a uvidíme co bude vznikat.
Re: plátneřina
Posted: 13:30 11. Oct 2010
by -RoF-
Radim wrote:Teď už si jen hraju a zkoumám kombinace,předtím se mi nechtělo.Oboje jsou na max. 200%,ale klidně udělám všechny kombinace třeba s tím zlatem a uvidíme co bude vznikat.
No to je ono!
Konečně rozumný nápad
Pak se dozvíš to, co ti tu Aers naznačuje. Chyba je v poměru.
Aspoň já si to myslím, stačí se podívat na diskuzi kováře, kde železo dává postih na OC ve zbrani

.
Re: plátneřina
Posted: 13:35 11. Oct 2010
by Radim
Mám snad jitrnici na čele nebo co?
Maximální poměr máš už od 19 lvl tuším,ale mínusy mi začali vyskakovat až teď a to jsem tyhle kousky už nespočetkrát vyráběl.
Re: plátneřina
Posted: 20:02 11. Oct 2010
by -darkvision-
Radim wrote:Mám snad jitrnici na čele nebo co?
Maximální poměr máš už od 19 lvl tuším,ale mínusy mi začali vyskakovat až teď a to jsem tyhle kousky už nespočetkrát vyráběl.
Vubec se s nima nepatlej a VYOWNI JE, povrchnanskou pakáž !!
Jinak zpet k tematu, jak rikal Rof, me taky hned napadlo, že by to bylo tím poměrem. Pokad to ale dříve nedělalo, tak by to chtělo aby si to Nomísek zapsal do úkolníčku a při první příležitosti se na to podíval.
Toť vše ode me. Hezky večer a bez hádek, mládenci
