Page 1 of 1
Sovomedvedi vs Klepetnatci - podtemno
Posted: 23:56 29. Sep 2010
by -darkvision-
Chtěl bych se optat, dříve jsme meli dole v podtemnu sovomedvedy a z nich byla kvalitni kuze, dnes jsem tam sel a cumim jak puk ze tam jsou misto nich klepetnatci, tak jsem si nabral 10krunyru v doufani, ze z toho udelam kvalitni kuze ale vono prd.
Chci se tedy optat, je dole nekde nejaky npc, z ktereho se da udelat kvalitni kuze?
Protoze tohle byl trosku fail.
Re: Sovomedvedi vs Klepetnatci - podtemno
Posted: 00:07 30. Sep 2010
by -darkvision-
Uprimne reknu ze fakt na hovno tohleto.
Za lepsi kuzi mam 1xp, za mistrovskou 31xp (takze nerealny delat)
Potrebuji kvalitni a diky tem zmenam nevim kam jit, uz nemivam tolik casu, abych prolitaval cely podtemno a hledal kde co se da stahnout, aby se to mohlo pouzit v craftu.
Sory za ty vyrazy i jak to je cely napsany, ale jsem proste rozhorcen.
Re: Sovomedvedi vs Klepetnatci - podtemno
Posted: 00:22 30. Sep 2010
by zachy
Tušim, že sovomedvědi maj kůži LEPŠÍ né KVALITNÍ.
Re: Sovomedvedi vs Klepetnatci - podtemno
Posted: 06:12 30. Sep 2010
by -RoF-
Tak nemusí být dole vše že? Nahoře jsou zvířata s kůží. Dole máte holt zvířata s krunýřem a podobně.
Už tak máte dole nejlepší kameny a nejlepší kovy.

Re: Sovomedvedi vs Klepetnatci - podtemno
Posted: 09:18 30. Sep 2010
by -darkvision-
Jo spletl jsem se, omlouvám se, že jsem působil podrážděně. Sovomedvědi byli kůže kvalitní jen, ale i tak, už jsem sice našel za ně náhradu. Ale stejnak to je takové divné.
Re: Sovomedvedi vs Klepetnatci - podtemno
Posted: 09:47 30. Sep 2010
by nomis_b
Sovomedvedi tam nejsou, protoze jejich existence v podtemnu je dosti zvlastni. Jde o to, ze v podtemnu nejni zrovna svetlo a tak.. oni jeste k tomu maji kozich.. no proste je to potvora, ktera se tam vubec nehodi do toho prostredi. To je taky duvod, proc zmizela.
A podle me je v podemnu potvor na stahovani dost. Jeslti se ti nezdaji jednotlive obtiznosti, zkousej kombinovat kozku/kuzi. Kazda ma trosku jinou pravdepodobnost vyroby.
Re: Sovomedvedi vs Klepetnatci - podtemno
Posted: 10:51 30. Sep 2010
by DenGrasse
Kreatury se obecně předělávají tak, aby víc odpovídaly "geografickému typu" terénu v němž se vyskytují, takže změn po světě bude více...
Re: Sovomedvedi vs Klepetnatci - podtemno
Posted: 11:32 30. Sep 2010
by -darkvision-
Beru to kluci, díky za vysvětlení. A omluvte můj večerní vyýbuh

Re: Sovomedvedi vs Klepetnatci - podtemno
Posted: 12:21 30. Sep 2010
by Rejty
-darkvision- wrote:...
Varování pro Darkvison za vulgární vyjadřování. Příště bude následovat dočasný ban na fórum!