Page 1 of 1

Drápatci a Ghulové

Posted: 11:58 02. Oct 2010
by Awadar
1) trofej se musí identifikovat
2) stále se neštočkují
3) změněna výkupní cena u masa drápatce z 40zl na 8zl - odposledního prodeje mám stahovaní asi o 2% větší(jedná se o záměr)

Re: Drápatci a Ghulové

Posted: 13:14 02. Oct 2010
by kucik
nomis mi to posilal upraveny. Nevim s jakym zamerem.

Re: Drápatci a Ghulové

Posted: 11:42 04. Oct 2010
by nomis_b
hm, no ja sem tam dal jinz baseitem, kterej mel velikost 1x1 aby se to stackovalo.

Pokud to vypada stejne, jen se zmenila vykupni trofej, asi se to neprepsalo. A je samozrejme mozne, ze sem mel tu cenu trofeje spatne, protoze to maso mam v toolsetu cca 2 roky (poslane jeste superveverkou).

Re: Drápatci a Ghulové

Posted: 11:44 04. Oct 2010
by kucik
Velikost baseitemu nesouvisi se stackovanim. Pouze druh itemu.

Re: Drápatci a Ghulové

Posted: 12:07 04. Oct 2010
by nomis_b
No kazdopadne predtim byl 2x2 ted sem ho dal na 1x1 vypadaji ce jako maso, o nemz vim, ze stackuje.

Pokud ale ve hre vypada furt jako 2x2 , tak vypada jinak nez mel.

Re: Drápatci a Ghulové

Posted: 12:52 04. Oct 2010
by DenGrasse
Podle mýho bys musel změnit rozměr baseitemu v haku, abys dosáhl takovýhle změny... nebo se pletu?

Re: Drápatci a Ghulové

Posted: 13:01 04. Oct 2010
by Glumišek
Maso drápatce i játra ghůla mají nyní velikost 1x1 a tudíž změněné vzhledy.
Ani jedna z těchto trofejí se neštočkuje v žádném stavu (zpracované - nezpracované).
Maso drápatce a ghůlí játra se po získání stahováním objeví v inventoráři jako neidentifikované a váží 0,5 lib. (nelze štočkovat)
Maso drápatce a ghůlí játra (asi, nejsem si jist váhou) po identifikování změní váhu na 5,5 lib. (nelze štočkovat)
Maso drápatce a ghůlí játra po zpracování alchymistickými nástroji opět změní váhu na 0,5 lib. (nelze štočkovat)
Maso drápatce a ghůlí játra (asi, nejsem si jist cenou jater) stojí při výkupu trofejí ať ve stavu před zpracováním tak ve stavu po zpracování 8 gp.
Původní cena masa drápatce byla okolo 40 gp. v jakémkoli stavu.
Maso drápatce a ghůlí játra se dříve psali barevně odlišně (nějaká světle zelená) a to určovalo že se jedná o alchymistickou přísadu, stejně tak jsou popsány houby, plísně bylinky atd. na rozdíl například od borůvek, nyní mají popis bílý.
Stejně barevně odlišené by měly být i jiné komponenty do alchymie jako je pavoučí vlákno, kloub kostlivce atd. což již delší dobu také není - zda je to dobře či špatně nevím, jen informuji, že barevné odlišení alchymistických komponent není jednotné a úplné.

Re: Drápatci a Ghulové

Posted: 15:37 04. Oct 2010
by nomis_b
OK diky moc. takze update dosel na server, ale bohuzel nebyl k lepsimu, ale k horsimu :D

Zkusim to teda upravit, aby to bylo k lepsimu, ale apson to updatovani funguje :D