Page 1 of 1

Pán smrti

Posted: 15:41 03. Oct 2010
by wsweetjane
Zdravím mám dotaz jak je to tu s povoláním pro pána smrti...sou tu nějáké specifické podmínky? Konkrétně se ptám na povolání (smí ho vykonávat mágové i zaklínači?), na přesvědčení (stačí neutrální jako v základní hře nebo je nutné zlo?) a na zaměření magie (je nutné zaměření na nekromancii?)

Díky za odpovědi....;-)

wsweetjane

Re: Pán smrti

Posted: 15:57 03. Oct 2010
by kucik
Pale Master je velice prestizni povolani, na ktere jsou kladeny naroky predevsim co do hrani. Jeho mistr je tedy pristupny pouze pres DM. Dal plati standartni podminky nwn.