Page 1 of 1
Obecne navrhy a pripominky
Posted: 09:35 15. Aug 2007
by 566344
Neslo by nejakym zpusobem udelat export in game poznamek do neceho externiho? U me postavy mam (hrubym odhadem) cca 3 A4 textu - coz o to, jsem schopen to prepsat relativne rychle, ale mozna nejsem jediny s timto "problemem"/"featurou".

status autora na foru
Posted: 09:36 15. Aug 2007
by 566344
Stejne tak se ptam, proc mam (jako account 566344) nejaky status "mestan"? Ja vam dam mestana - jsem z vesnice, zadne pomestovani!
Posted: 11:34 15. Aug 2007
by kucik
Journal se neuklada na server ale je lokalni. Mel by to byt ./nwn/localvault/liu*.txt
Posted: 11:46 15. Aug 2007
by 566344
kucik wrote:Journal se neuklada na server ale je lokalni. Mel by to byt ./nwn/localvault/liu*.txt
Fakt? TO se budu muset odivat... DIk kazdopadne.