Page 1 of 1

Pády

Posted: 13:56 09. Oct 2010
by Douragon
Nevim jestli jste si toho všimli, ale dost často to od posledního updatu padá. Takže podle mě by se s tim mělo něco dělat, zřejmě toho někdo zneužívá ve svůj prospěch tim že to schazuje... :wall:

Re: Pády

Posted: 13:58 09. Oct 2010
by -RoF-
Hehe no ono otázkou co nebo kdo to shazuje a proč.

Ono jsou období, kdy modul jede v pohodě a období, když to padá třeba 3x za den a víc.

Re: Pády

Posted: 14:06 09. Oct 2010
by Douragon
-RoF- wrote:Hehe no ono otázkou co nebo kdo to shazuje a proč.

Ono jsou období, kdy modul jede v pohodě a období, když to padá třeba 3x za den a víc.

Může to bejt dílem náhody, nicméně asi ve středu dopoledne to padlo asi 5x za sebou ve stejném časovém intervalu. Tudíž se z toho dá usoudit že to někdo dělá úmyslně. Za účelem získání surovin nebo výhodného kolečkování mobů...

Domněnka:

(Domnívejme se, že to schazuje například nějakým způsobem nejzabugovanější spell, kterým je 100% GSko... a nějakej čaroděj si kutá někde skálu a aby nemusel tolikrát do dungu.. tak si vybuguje 5x respawn skály...)

Re: Pády

Posted: 14:10 09. Oct 2010
by kucik
Ve stredu to shazoval spatnej kutaci script.
Dneska to s nejvetsi pravdepodobnosti shodila dvakrat jedna funkce, kterou aktualne rozebirame.

Re: Pády

Posted: 15:23 09. Oct 2010
by Douragon
Oki, děkuji za info, už mlčim :o)

Re: Pády

Posted: 11:23 10. Oct 2010
by -darkvision-
Každým pádem se mi na účet připíše 1Mega a tak to shazuju záměrně aby se ze mě stal nejbotahší hráč Thalie, mám ale co dělat ještě. Myslím, že Kora je přede mnou. :wall:

Re: Pády

Posted: 10:32 30. Oct 2010
by Jose
Copak se dneska stalo servu?