Page 1 of 1
Lovci trofejí
Posted: 17:51 16. Oct 2010
by -RoF-
Prosím prosím.
Zajímalo by mě u lovců trofejí, kteří dávají 4x víc za lovené trofeje. Je to nějaká náhoda to co loví a nebo se některé potvory loví častějc jak ostatní?
Někdy mi přijde, že některé potvory se skoro neloví.
A některé se loví až podezřele často.
A někdy to vypadá tak, že se loví hodně často stejné potvory z podtemna.
Díkas za odpověď

Re: Lovci trofejí
Posted: 07:28 18. Oct 2010
by tao kan
-RoF- wrote:Prosím prosím.
Zajímalo by mě ...
Díkas za odpověď

Tak se zeptej výkupčích, já osobně když bych platil tak nehoráznou sumu tak jedině za něco fakt exotického kam nikdo nechce .). Co ty víš k čemu to chtějí. Napiš sem které se podle tebe loví nejčastěji a zkusím se zeptat nějakého učeného k čemu by to tak mohli chtít.
Re: Lovci trofejí
Posted: 07:53 18. Oct 2010
by -RoF-
Tak hlavně třeba liliput z podtemna, kyselinové ohnisko a nebo draci (u toho vždy Aria zuří

). A pak plno co ani neznám

.
Jinak občas se loví i matriarcha Harpyje a ty už sou zrušené pokud vím.
Re: Lovci trofejí
Posted: 08:19 18. Oct 2010
by Radim
Hoj,
tady to zase máme obráceně.Často se loví to co je u Vás nahoře

Re: Lovci trofejí
Posted: 11:59 18. Oct 2010
by Glumišek
-RoF- wrote:Tak hlavně třeba liliput z podtemna, kyselinové ohnisko a nebo draci (u toho vždy Aria zuří

). A pak plno co ani neznám

.
Jinak občas se loví i matriarcha Harpyje a ty už sou zrušené pokud vím.
Muhehe, tak kyselinové ohnisko, liliputa a podobnou havěť u nás jsem tam nikdy neviděl, zato vlkodlak, upír, formiadí mamuška, královna ledu či co a podobná havěť je tam pořád. Jo a draci ti se asi vyskytují plošně - přijde mi to jako dobrý nápad, návrh na Q pro družinu jako vyšitý, i s ardenalinem spojeným s nepříznivým prostředím a možností konfliktu - to za ten 4 násobek stojí ne?
Re: Lovci trofejí
Posted: 12:51 18. Oct 2010
by kucik
A nemá nomis třeba jen prohozený ty seznamy? Jestli to teda vůbec jsou dva seznamy a ne jeden.
Re: Lovci trofejí
Posted: 13:14 18. Oct 2010
by zachy
Co se týče povrchňanských lovců odměn, myslím si, že to je vpořádku. Dostanou se všude i v podtemnu (tuším).
Ovšem podtemno nemá přístup na poušť, kde je také pár trofejí.
Re: Lovci trofejí
Posted: 13:42 18. Oct 2010
by Glumišek
Seznam je dle zkušeností ze hry jen jeden, jen generátor je trošku přísnější ve svém výběru. Nevidím v tom nic špatného.
V neděli ráno jsme lovili velká stará šéf od hákovec, takže to bude OK.
Re: Lovci trofejí
Posted: 15:57 18. Oct 2010
by -RoF-
kucik wrote:A nemá nomis třeba jen prohozený ty seznamy? Jestli to teda vůbec jsou dva seznamy a ne jeden.
A šlo by to prosím prokontrolovat?

Re: Lovci trofejí
Posted: 16:03 18. Oct 2010
by kucik
To ví nomis, jak to funguje. A pokud je to jen jeden seznam, jak tu bylo řečeno, tak asi neni co kontrolovat.
Re: Lovci trofejí
Posted: 16:19 18. Oct 2010
by -RoF-
kucik wrote:To ví nomis, jak to funguje. A pokud je to jen jeden seznam, jak tu bylo řečeno, tak asi neni co kontrolovat.
Aha tak to potom svině NWN kostka

Re: Lovci trofejí
Posted: 17:02 18. Oct 2010
by Glumišek
-RoF- wrote:kucik wrote:To ví nomis, jak to funguje. A pokud je to jen jeden seznam, jak tu bylo řečeno, tak asi neni co kontrolovat.
Aha tak to potom svině NWN kostka

Ano, tak to určitě bude.