Page 1 of 1

Lovci trofejí

Posted: 17:51 16. Oct 2010
by -RoF-
Prosím prosím.

Zajímalo by mě u lovců trofejí, kteří dávají 4x víc za lovené trofeje. Je to nějaká náhoda to co loví a nebo se některé potvory loví častějc jak ostatní?

Někdy mi přijde, že některé potvory se skoro neloví.
A některé se loví až podezřele často.
A někdy to vypadá tak, že se loví hodně často stejné potvory z podtemna.

Díkas za odpověď ;)

Re: Lovci trofejí

Posted: 07:28 18. Oct 2010
by tao kan
-RoF- wrote:Prosím prosím.
Zajímalo by mě ...
Díkas za odpověď ;)
Tak se zeptej výkupčích, já osobně když bych platil tak nehoráznou sumu tak jedině za něco fakt exotického kam nikdo nechce .). Co ty víš k čemu to chtějí. Napiš sem které se podle tebe loví nejčastěji a zkusím se zeptat nějakého učeného k čemu by to tak mohli chtít.

Re: Lovci trofejí

Posted: 07:53 18. Oct 2010
by -RoF-
Tak hlavně třeba liliput z podtemna, kyselinové ohnisko a nebo draci (u toho vždy Aria zuří :D ). A pak plno co ani neznám :D.
Jinak občas se loví i matriarcha Harpyje a ty už sou zrušené pokud vím.

Re: Lovci trofejí

Posted: 08:19 18. Oct 2010
by Radim
Hoj,
tady to zase máme obráceně.Často se loví to co je u Vás nahoře :mrgreen:

Re: Lovci trofejí

Posted: 11:59 18. Oct 2010
by Glumišek
-RoF- wrote:Tak hlavně třeba liliput z podtemna, kyselinové ohnisko a nebo draci (u toho vždy Aria zuří :D ). A pak plno co ani neznám :D.
Jinak občas se loví i matriarcha Harpyje a ty už sou zrušené pokud vím.
Muhehe, tak kyselinové ohnisko, liliputa a podobnou havěť u nás jsem tam nikdy neviděl, zato vlkodlak, upír, formiadí mamuška, královna ledu či co a podobná havěť je tam pořád. Jo a draci ti se asi vyskytují plošně - přijde mi to jako dobrý nápad, návrh na Q pro družinu jako vyšitý, i s ardenalinem spojeným s nepříznivým prostředím a možností konfliktu - to za ten 4 násobek stojí ne?

Re: Lovci trofejí

Posted: 12:51 18. Oct 2010
by kucik
A nemá nomis třeba jen prohozený ty seznamy? Jestli to teda vůbec jsou dva seznamy a ne jeden.

Re: Lovci trofejí

Posted: 13:14 18. Oct 2010
by zachy
Co se týče povrchňanských lovců odměn, myslím si, že to je vpořádku. Dostanou se všude i v podtemnu (tuším).
Ovšem podtemno nemá přístup na poušť, kde je také pár trofejí.

Re: Lovci trofejí

Posted: 13:42 18. Oct 2010
by Glumišek
Seznam je dle zkušeností ze hry jen jeden, jen generátor je trošku přísnější ve svém výběru. Nevidím v tom nic špatného.
V neděli ráno jsme lovili velká stará šéf od hákovec, takže to bude OK.

Re: Lovci trofejí

Posted: 15:57 18. Oct 2010
by -RoF-
kucik wrote:A nemá nomis třeba jen prohozený ty seznamy? Jestli to teda vůbec jsou dva seznamy a ne jeden.
A šlo by to prosím prokontrolovat? ;)

Re: Lovci trofejí

Posted: 16:03 18. Oct 2010
by kucik
To ví nomis, jak to funguje. A pokud je to jen jeden seznam, jak tu bylo řečeno, tak asi neni co kontrolovat.

Re: Lovci trofejí

Posted: 16:19 18. Oct 2010
by -RoF-
kucik wrote:To ví nomis, jak to funguje. A pokud je to jen jeden seznam, jak tu bylo řečeno, tak asi neni co kontrolovat.
Aha tak to potom svině NWN kostka :D :twisted:

Re: Lovci trofejí

Posted: 17:02 18. Oct 2010
by Glumišek
-RoF- wrote:
kucik wrote:To ví nomis, jak to funguje. A pokud je to jen jeden seznam, jak tu bylo řečeno, tak asi neni co kontrolovat.
Aha tak to potom svině NWN kostka :D :twisted:
Ano, tak to určitě bude.