Page 1 of 2

Učitel barbara

Posted: 20:12 17. Oct 2010
by -RoF-
Ahoj ahoj

nevím jak je tohle pořešené, ale poslední dobu vodím jednoho hráče do Murdongu, páč je tam učitel barbara od 13lvl.
Nevím jestli ten učitel je i jinde.

Ale problém je v tom že hráč na 12 lvlu nemá šanci bez invisu se tam dostat. Páč musí projít lokace pro high lvly.

nešlo by to nějak pořešit?

Díkas :wink:

Re: Učitel barbara

Posted: 20:40 17. Oct 2010
by zachy
Vim o jednom v Karathě ale nevim pro jaky lvl

Re: Učitel barbara

Posted: 22:15 17. Oct 2010
by slencak
Jeden je také v poušti a pevnosti Nordova kovadlina

Re: Učitel barbara

Posted: 06:11 18. Oct 2010
by -RoF-
To je sice pěkné, ale myslím že ti dva v Karathře a ten jeden v Kel a Hazru jsou do 12 lvl.
Nevím jak ten v pevnosti, ale uvidíme. :wink:

Re: Učitel barbara

Posted: 10:20 19. Oct 2010
by Sorrow
A proč nepíše ten hráč kterého se to týká :shock:

Re: Učitel barbara

Posted: 10:29 19. Oct 2010
by kucik
Já v zásadě nevidim problém v tom, že postava, pokud se od dvanáctého nezvládne dostat k učiteli, musí vyhledet něčí pomoc. Kdyby to byl pátý level, tak neřeknu, ale na dvanáctém už by si mohla začít všímat, že se kolem ní míhají i ostatní.

Re: Učitel barbara

Posted: 10:44 19. Oct 2010
by -RoF-
Tak to on si všímá i ostatních. A řekl si o to RP.

Ale vem to takhle. Si 12lvl, si barbar, obejdeš všechny možné učitele. Si nový hráč o a nějakém Murdongu ani nevíš. Tak se zeptáš a pak ti někdo poví, že musíš přes lokace pro vysoké lvly. Je to takové zvláštní, ale budiž.

Jinak proč se nepíše? Asi nemá zájem to řešit, páč reakce některých sou zvláštní no. :roll:

Re: Učitel barbara

Posted: 11:03 19. Oct 2010
by Urlraen
No na webu o něm zmíňka je (zeměpis povrchu).V chvilkách cestování lodí při hledání trenéra si může nováček číst reálie :)
A konečně flaška neviditelnosti stojí pár zlatých, takže se tam může bez problému dostat sám.

Re: Učitel barbara

Posted: 11:48 20. Oct 2010
by Awadar
Chápu to, že neví kde to je – to hold musí zjistit, ale s tím očividně problém nebyl.

Doufám, že myslíte tu vesnici v bažinách – už si názvy vesnic z povrchu moc nepamatuji, tak pokud to není ona tak se omlouvám.

Upozorňuji, že jsem tam nebyl po té změně NPC, tak nevím jestli se to dotklo i této lokace! Každopádně před touto změnou jsem se do této vesnice dostal bez invistu i z postavou na 1 lvl(nosil jsem tam balíčky).

Re: Učitel barbara

Posted: 12:45 20. Oct 2010
by kucik
Teď je spousta lokací jinak, ale když o tom mluvíš, nejsem si jistej, jestli fakt nejde projít i tak bez boje.

Re: Učitel barbara

Posted: 13:21 20. Oct 2010
by zachy
Pro nízký lvl je lektvar invisu OPRAVDU potřeba...

Re: Učitel barbara

Posted: 21:39 03. Nov 2010
by Jatro
no ted uz se me to tyka taky je problem invis je sice hezky a uzitecny ale kdyz prides k potvore tak te stejne vidi a cestou do murgondu je treba projit jeskyni ve ktere je opravdu uzounky pruchod takovy dvere ve skale primo u nich stoji 2 az 3 hadi s to na jed silenost okolo 30 pro postavu na 12 lvl nemozne projit

Re: Učitel barbara

Posted: 17:44 18. Nov 2010
by Koninho87
zdravim.dovršíl jsem 13 lvl s barbarem a fakt nevim jak se mam dostat živej k učiteli.Jestli někdo s 12 lvl prošel tak to smekám klobouk.Nešlo by s tím třeba něco udělat?díky

Re: Učitel barbara

Posted: 18:46 18. Nov 2010
by kucik
Najmi si ochranku.

Re: Učitel barbara

Posted: 19:05 18. Nov 2010
by Koninho87
každej se uplně hrne aby šel semnou.