Page 1 of 1

Posted: 16:25 06. Aug 2007
by 566344
Neslo by s temi haky davat i datum jejich pridani/zmeny?

Posted: 16:53 06. Aug 2007
by jaara
566344 wrote:Neslo by s temi haky davat i datum jejich pridani/zmeny?
proc?

Posted: 17:40 06. Aug 2007
by 566344
jaara wrote:
566344 wrote:Neslo by s temi haky davat i datum jejich pridani/zmeny?
proc?
Protoze je pak clovek docela zmatenej co vsechno ma stahovat. Konkretne ja jsem se pripojil vcera - vybootovalo me to. Tak jsem zacal zjistovat, ze asi bude treba neco stahnout... Ale porovnavat soubory nekde ztracene v hacich s tim co je na serveru; a to vse jen tehdy, dkyz uz identifikuji problem (tj. chybejici hak). Jako novacek bych jen resil "proc mi sakra nejde se pripojit".

Posted: 17:44 06. Aug 2007
by Sylmael
Jop, alebo dat nejaky maly obrazok "new" pred/za odkaz na hak a po 3 dnoch ho zmazat.

Posted: 18:06 06. Aug 2007
by jaara
566344 wrote:
jaara wrote:
566344 wrote:Neslo by s temi haky davat i datum jejich pridani/zmeny?
proc?
Protoze je pak clovek docela zmatenej co vsechno ma stahovat. Konkretne ja jsem se pripojil vcera - vybootovalo me to. Tak jsem zacal zjistovat, ze asi bude treba neco stahnout... Ale porovnavat soubory nekde ztracene v hacich s tim co je na serveru; a to vse jen tehdy, dkyz uz identifikuji problem (tj. chybejici hak). Jako novacek bych jen resil "proc mi sakra nejde se pripojit".
hmm, zvlastni, me to vzdy, kdyz se chci pripojit a neco mi chybi, vypise, ze mi napr. chybi "thalie7.hak".

Posted: 18:17 06. Aug 2007
by Krata
mě to zas napsal že chybí *něco*.tlk.. bylo by dobrý dát to do novinek a jestli to tam je tak ikonka se nezbarvuje že přišla nová zpráva

Posted: 18:31 06. Aug 2007
by pepa48
v novinkách to je...