Page 1 of 77

Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:48 23. Oct 2010
by Derken-
DotA, NWN :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:58 23. Oct 2010
by LDamian
Civilization II

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:35 23. Oct 2010
by Urlraen
DotA, C&C Generals, Quake III, Jagged Alliance 2

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:07 23. Oct 2010
by mandos
NWN 1/2, Final Fantasy VIII, SW: KoTOR II

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:20 23. Oct 2010
by Z´harra
Vím, že mě ukamenujete, ale: Klasické papírové DnD :) ;) :viking:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:28 23. Oct 2010
by Molly23
Il-2 Strumovik (všechny verze), Mount and Blade: Warband, NWN, Lord of the ring: Online, někdy Frets on Fire. Ale velký konkurent těmhle všem je kytara a.. škola.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:59 23. Oct 2010
by Manas
NWN ,Gothic a CS 1.6

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:09 23. Oct 2010
by -darkvision-
DotA, NWN

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:12 23. Oct 2010
by jachyra
No momentálne akurát dochádzame s manželom Gothic 4, dosť sklamaní, ale navnadení zase prejsť Risen ale za žoldákov ...
A k tomu sa pridáva Mafia 2, Fallout: New Vegas, Mount and Blade: Warband, HOMAM3, Divine Divinity 2 ..

A HLAVNE DrD+ !!! vyžívam sa v neobmedzenom svete, kde si môžem tvoriť, čo sa mi zapáči :P

*teší sa nenormálne na DrD 2*

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:30 23. Oct 2010
by LDamian
jachyra wrote:
A HLAVNE DrD+ !!! vyžívam sa v neobmedzenom svete, kde si môžem tvoriť, čo sa mi zapáči :P
Hmmm koupil jsem si pravidla, ale nejak jsem si neumel predstavit, ze bych to hral. To uz si spis obcas zahraju DrD normalni.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:59 23. Oct 2010
by zachy
DotA, NWN, CS1.6, CnC Generals, Medieval 2: Total War, Starcraft,.... a hoooodně dalších :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:25 24. Oct 2010
by PiAn0
Total wary, NWN, Gothic, AoE2, Starcraft2, Jagged Alliance 2, Fallout2...

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:45 24. Oct 2010
by predyk
DotA, občas NwN nebo Titan Quest, ale nejvíc klasika D&D 3.5 pravidla :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:23 24. Oct 2010
by Lord_Berserk
Moje prvni hra na 286ce - PERESTROIKA :mrgreen:
Desna rezba ... zabicka na mizejicich bublinkach sbira diamanty a utika pred byrokratama :D
Image
Image

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:36 24. Oct 2010
by Salyr
nikdo jeste nejmenoval cod teda hlavne hraju 4 5 6