Page 1 of 77
Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:48 23. Oct 2010
by Derken-
DotA, NWN

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:58 23. Oct 2010
by LDamian
Civilization II
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:35 23. Oct 2010
by Urlraen
DotA, C&C Generals, Quake III, Jagged Alliance 2
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:07 23. Oct 2010
by mandos
NWN 1/2, Final Fantasy VIII, SW: KoTOR II
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:20 23. Oct 2010
by Z´harra
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:28 23. Oct 2010
by Molly23
Il-2 Strumovik (všechny verze), Mount and Blade: Warband, NWN, Lord of the ring: Online, někdy Frets on Fire. Ale velký konkurent těmhle všem je kytara a.. škola.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:59 23. Oct 2010
by Manas
NWN ,Gothic a CS 1.6
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:09 23. Oct 2010
by -darkvision-
DotA, NWN
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:12 23. Oct 2010
by jachyra
No momentálne akurát dochádzame s manželom Gothic 4, dosť sklamaní, ale navnadení zase prejsť Risen ale za žoldákov ...
A k tomu sa pridáva Mafia 2, Fallout: New Vegas, Mount and Blade: Warband, HOMAM3, Divine Divinity 2 ..
A HLAVNE DrD+ !!! vyžívam sa v neobmedzenom svete, kde si môžem tvoriť, čo sa mi zapáči
*teší sa nenormálne na DrD 2*
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:30 23. Oct 2010
by LDamian
jachyra wrote:
A HLAVNE DrD+ !!! vyžívam sa v neobmedzenom svete, kde si môžem tvoriť, čo sa mi zapáči
Hmmm koupil jsem si pravidla, ale nejak jsem si neumel predstavit, ze bych to hral. To uz si spis obcas zahraju DrD normalni.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:59 23. Oct 2010
by zachy
DotA, NWN, CS1.6, CnC Generals, Medieval 2: Total War, Starcraft,.... a hoooodně dalších

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:25 24. Oct 2010
by PiAn0
Total wary, NWN, Gothic, AoE2, Starcraft2, Jagged Alliance 2, Fallout2...
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:45 24. Oct 2010
by predyk
DotA, občas NwN nebo Titan Quest, ale nejvíc klasika D&D 3.5 pravidla

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:23 24. Oct 2010
by Lord_Berserk
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:36 24. Oct 2010
by Salyr
nikdo jeste nejmenoval cod teda hlavne hraju 4 5 6