Page 1 of 1

tatrten

Posted: 06:48 27. Oct 2010
by Salyr
mam dotaz ohledne chovani npc. vcera kolem 10 jsem byl v tartenu a vesel ssem do hospody najednou slysim zvuky boje koukam co se deje a je tam cerveny npc nejaky starosta a mlati se s stamgastama a velitelem strazi tak me zajimalo jestli bug nebo akce dm nebo co to je?

Re: tatrten

Posted: 07:23 27. Oct 2010
by -RoF-
Salyr wrote:mam dotaz ohledne chovani npc. vcera kolem 10 jsem byl v tartenu a vesel ssem do hospody najednou slysim zvuky boje koukam co se deje a je tam cerveny npc nejaky starosta a mlati se s stamgastama a velitelem strazi tak me zajimalo jestli bug nebo akce dm nebo co to je?
;)

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =11&t=4414

To neřeš asi jen vyřizování účtů. :D

Re: tatrten

Posted: 19:41 27. Oct 2010
by DenGrasse
znáš, to, horníci se ožerou, rozbijou si huby a zítra už jsou zase všichni kamarádi... :mrgreen:

Re: tatrten

Posted: 17:35 16. Nov 2010
by sendys
DenGrasse wrote:znáš, to, horníci se ožerou, rozbijou si huby a zítra už jsou zase všichni kamarádi... :mrgreen:
To NPC je jen blbe udelany ..nevim proc ale nejak si zmenuilo frakci a nebo neco jineho stopro vim ze jsem tu frakci dal dobre